Yaşam

Hülagü, Kalyoncu ve ekibini ağırladı

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sadettin Hülagü’yü ziyaret etti

Başkan Mikail Kalyoncu, “Sayın hocam yoğunluğunu biliyoruz. Bizleri kabulünüzden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Bizler çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz.Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın atama kararnamesi ile yeniden atamanız yapıldı” dedi.

Kalyoncu, “Göreviniz hayırlı olsun, Kocaeli gibi bir yerde tüm ilçelerimizde Üniversitemizin Fakülte ve Meslek Yüksek Okulları ile başarılı çalışmalara imzanızı atıyorsunuz” diye konuştu.

Hülagü, Kalyoncu ve ekibini ağırladı

Rektör Prof.Dr.Sadettin Hülagü de, “Sayın başkan Mikail Kalyoncu nazik ziyaretinizden dolayı şahsınızı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Kocaeli Artvin Batum Havalisi dernekler Federasyonu olarak çalışmalarınızı ben de yakından takip ediyorum. Kocaeli Üniversitesi olarak Kocaeli’de yaklaşık 120 bin gibi öğrenci potansiyeline sahibiz. Önemli olan başta ülkemiz ve Kocaeli için doğru ve isabetli kararlar vermemizdir. Bizler STK’ların çalışmalarını çok önemsiyoruz. Bizlerden hangi noktada olursa olsun yardım isterseniz sizlere yardımcı olmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu