Siyaset

Hürriyet, gençlerle öz çekim yaptı

İzmit Belediye Başkan Adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, CHP’li gençlerle bir araya geldi

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Gençlik Kolları İl Yönetimi, Gençlik Kolları İzmit İlçe Yönetimi ve Gençlik Kolları İlçe eski Başkanları ile buluştu.

“İZMİT’İN UMUDU SİZ GENÇLERDE”

İl binasında gerçekleşen toplantıda 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları ve ortak çalışma programı noktasında fikir alış verişinde bulunuldu. Hürriyet, “Unutmamak gerekir ki; gençlik hayattaki bir zaman birimi değil, düşünme tarzıdır. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Bütün umudum gençlikte’ dediği gibi, İzmit’in de umudu siz gençlerde. Beraber çalışacağız. Beraber yürüyeceğiz” dedi.

Hürriyet, gençlerle öz çekim yaptı

“GENÇLER İDEALLERİ İÇİN SİYASET YAPIYOR”

CHP Gençlik Örgütleri olarak seçime hazır olduklarını dile getiren Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “1 Nisan sabahı bu kente bahar gelecek” dedi. Bu masa etrafındaki gençler kariyerleri için değil idealleri için siyaset yapıyor ve yapmaya devam edecek diyen Andız, “Çünkü biz gençler sosyal demokrat belediyeciliğin yönettiği kentte yetişemedik ama kendimizin ve ülkemizin bu anlayış ile yönetilmesi için elimizden gelenin fazlasını yapacağız “ifadelerini kullandı.

İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, toplantı sonrası CHP’li gençlerle birlikte öz çekim yaptı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu