Siyaset

Hürriyet, köylerden umutlu

İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, 31 Mart yerel seçimlerinde İzmit’in köylerinden ciddi bir oy alacağını söyledi

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, SKM yönetimi toplantısı öncesi açıklamalarda bulundu. Hürriyet, “Gülümse İzmit, Hürriyet geliyor diyerek yola çıktık. Güzel ve güçlü bir giriş yaptık. Hemen ilçe yönetimimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Sonrasında güçlü bir SKM kurduk. Güzel çalışmalar ortaya koyacağımıza inanıyorum. Hem seçim gününün programlanması hem de seçim sonrası projelerimizi programlamak adına güçlü bir SKM kurduk” diyerek iddiasını ortaya koydu.

“MUTFAK AŞAMASI SONA ERDİĞİNDE…”

Hürriyet,“Kime sorduysak katkı sunmak adına bize seve seve geleceğini ifade etti. Burada onlara bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Köylerden sorumlu bir arkadaşımız kendine ait bir ekip kurdu. Güzel bir proje ekibi kurduk. Onların toplantılarını yaptık fakat bazı şeyleri henüz sizlerle paylaşamıyoruz. Onların mutfak aşaması sona erdiğinde o bilgilendirmeleri de yapacağız” diye konuştu.

Hürriyet, köylerden umutlu

“YENİ BAŞLADIK AMA HIZLI GİDİYORUZ”

İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Tüm STK, dernek ve meslek odalarıyla ilişkilerimizi daha güçlü yürütmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Spor kulüplerinde, mahallelerde her yerde bu ilişkileri kurmaya çalışıyoruz. Bunun yanında esnaflarla ilgili ciddi bir çalışma ve proje ortaya koymak istiyoruz. Daha çok insanı sürece dahil etmek adına alt komiteler de oluşturduk. Siyasette yalnızca tek bir kişiyle yürümek uygun değildir. Kolektif bir çalışma yürütmek gerekir. Tüm partililerimizle bir araya geldik ve onların da fikirlerini aldık. Yeni başladık ama hızlı gidiyoruz” dedi.

“CİDDİ KARŞILIĞIM VAR”

“Köylerde ciddi bir karşılığımın olduğuna inanıyorum” diyen Hürriyet, “Ben milletvekilliğim sürecinde bütün köylere gittim ve oralarda temaslarda bulundum. Köylerden ciddi anlamda bir oy bekliyorum. Onun dışında genel şartlardan kaynaklı köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da sıkıntıları olduğunu biliyorum. Köylerimizin hepsine gittim ve tekrar onları ziyaret edeceğim. Zaten oradaki vatandaşlarımız ben gitmeden arayarak, bana destek verdiklerini bu seçimde bana oy vereceklerini söyledi. Partili olmayan ya da başka partilerden olan vatandaşlarımızın bu tavırla bana yaklaşması çok önemli” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu