Güncel

Hürriyet okul ziyaretlerini sürdürüyor 

Başkan Hürriyet okul ziyaretleri programı kapsamında Şehit Öğretmen Ergin Komut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini, İzmit Namık Kemal Anadolu Lisesini ve Kocaeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kentin farklı noktalarındaki okullara gerçekleştirdiği ziyaret programlarına devam ediyor. Başkan Hürriyet program kapsamında son olarak Şehit Öğretmen Ergin Komut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni, İzmit Namık Kemal Anadolu Lisesi’ni ve Kocaeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Hürriyet, ziyaretlerde öğretmenlere ve öğrencilere İzmit Belediyesi’nin gençlere sunduğu hizmetleri, projeleri anlattı. Okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Hürriyet’e teşekkürlerini iletti.
Hürriyet okul ziyaretlerini sürdürüyor 
GENÇLERE BİLGİLER VERDİ
Başkan gençlere yönelik yaptığı konuşmada İzmit tarihi, Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi, Beslenme Saati Uygulaması, Aşevi’nde verilen hizmete dair bilgiler verdi. Hürriyet ayrıca Türkiye’nin doğrudan halkın oylarıyla seçilen ilk kadın belediye başkanı olan Leyla Atakan ve Milli Mücadele Kahramanlarından Yahya Kaptan hakkında açıklamalarda bulundu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, gençlerin yaşadıkları kentin tarihi hakkında bilgi sahibi olmalarını çok önemsediklerini de ifade etti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu