Güncel

Hürriyet pazarcı esnafıyla kahvaltı yaptı

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, İzmit Doğu Kışla Cumartesi Pazarı esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet beraberindeki CHP Başiskele ilçe yöneticisi Şaban Sarıkan, Tavşantepe Mahallesi temsilcisi Bülent Afacan ve Kocatepe Mahallesi Temsilcisi Özkan Kaygusuz ile birlikte İzmit Doğu Kışla Cumartesi Pazarı esnafıyla bir araya geldi.

İzmit Doğu Kışla’da kurulan Cumartesi Pazarı esnafını sabah saatlerinde ziyaret eden CHP’li heyet, pazarcı esnafına kolaylıklar, alış veriş yapan vatandaşlara ise bol alışverişler diledi. Pazarcı esnafı, tezgahları gezen CHP Milletvekili Hürriyet ve CHP’li heyeti pazar alanında kurdukları kahvaltı masasına misafir etti.

Hürriyet pazarcı esnafıyla kahvaltı yaptı

Kahvaltı masasında pazarcı esnafıyla bol bol sohbet eden Milletvekili Hürriyet, “Doğu Kışla Pazarı esnafımızın sorunları devam ediyor. Esnafımız sorunlarını defalarca yöneticilere aktardıklarını söylüyor. Ama görüyoruz ki pazarcımızı umursayan yok. Pazarcılarımız kendilerine sıkıntıları çektirenleri gayet iyi biliyorlar. Ama bizler de o sıkıntıyı çözmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz”  dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu