Moda

İmzalar atıldı

Declara X DeFacto Koleksiyonu, seçili DeFacto mağazalarında, www.defacto.com adresinde ve DeFacto mobil uygulamasında moda tutkunlarıyla buluşuyor

Modanın ritmini tutan tasarımlarıyla müşterilerine her mevsim şıklık vadeden DeFacto, Declara markası ile yazın enerjisini kucaklayan benzersiz bir koleksiyon hazırladı. Declara X DeFacto koleksiyonu, yaz tatilleri için hazırlanan valizlerin ve plajların olmazsa olmaz parçalarını bir araya getiriyor. Mayo ve bikini modellerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda şıklığı tamamlayan aksesuarlar, bandalar da yerini alıyor. Yolculuk sırasında şıklığından ödün vermek istemeyenler için ise fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çeken valiz, pasaport kılıfı ve çanta tagi de koleksiyonda öne çıkıyor. Koleksiyonda öne çıkan bir diğer parça ise, şık kombinlerin tamamlayıcısı, son zamanların gözde aksesuarı vücut zincirleri.

İmzalar atıldı

Flower Girl temasının hakkını veren çiçek desenlerine, Declara X DeFacto koleksiyona özel hazırlanan logo tasarımı da eşlik ediyor. Koleksiyondaki tekstil ürünlerinde çiçek motifleri öne çıkarken aksesuarlarda ise logolu tasarım stil sahibi bir kombin yakalamanıza yardımcı oluyor. Yazın enerjisini taşıyan, lila, turuncu, yeşil, mavi ve pembe tonlarının yanı sıra asilliğin rengi her sezonun vazgeçilmezi siyah da koleksiyonda çokça karşımıza çıkıyor. Declara X DeFacto koleksiyonunda bulunan zengin aksesuar modelleri şık kombinler yaratmak isteyenlerin en büyük kurtarıcısı olacak. Plajların enerjisini yükseltecek koleksiyon, kendinizi özgür ve sıra dışı hissettiren özgün tasarımlarla moda dünyasında fark yaratıyor.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu