Turizm

İpi göğüsleyen Dragonfly

Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’da final zamanı

Uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ın 30. yılına özel olarak organize ettiği Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge, Samos – Yalıkavak Marina etabıyla final yapıyor. Organizasyonun bir önceki etabı, Sakız – Samos etabının birinciliğini ise 25 mega yat arasından 1 saat 57 dakika 25 saniyede tamamlayan BODRUM BELEDİYESİ DRAGONFLY kazandı. Yarışçılar, organizasyon boyunca kazandıkları ödüllerine bugün gerçekleşecek olan ödül töreninde kavuşacak.

Akdeniz’in en büyük uluslararası deniz festivali The Bodrum Cup’ın30. yılına özel olarak Opet’in ana sponsorluğu, Amerikan Hastanesi, Yalıkavak Marina ve Setur Marinas’ın platinium sponsorluğuyla düzenlediği Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın altıncı ve son yarışını Samos – Yalıkavak Marina etabıyla gerçekleştiriyor.

İpi göğüsleyen Dragonfly

Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın 20 Ekim Cumartesi, saat 08:00’de50 mil uzunluğundaki beşinci yarışının yapıldığı Sakız – Samos etabını birinci bitiren yat, etabı 1 saat 57 dakika 25 saniyede tamamlayan BODRUM BELEDİYESİ DRAGONFLY oldu. Organizasyonun son yarışı ise 21 Ekim Pazar, saat 08.00’de başlayan 50 mil uzunluğundaki Samos – Yalıkavak Marina etabında yapılıyor. Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın ödülleri, 22 Ekim’de Yalıkavak Marina’da gerçekleşecek ödül töreninde etapların birincilerine dağıtılacak. Ardından yelkencileri ve organizasyonun katılımcılarını ödül töreni kapsamında gerçekleşecek olan Kenan Doğulu’nun muhteşem canlı performansı bekliyor olacak.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu