Sanat

“İstiklal” çok yakında

Nil Gülcan yeni şarkısının Stüdyo çalışmasını bitiriyor

Sedat Sarıkaya (Hür Kocaeli) Gebze- Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Nil Gülcan, Yeni göz bebeğim dediği şarkısı için stüdyo çalışmalarını çok yakında tamamlıyor.

“İstiklal” çok yakında

Arka arkaya çıkardığı ve paylaşılma rekorları kıran şarkılarına bir yenisini eklemek için stüdyoya giren Nil Gülcan, yeni albümündeki şarkıların seçimini tamamlamak üzere olmanın keyfi içinde.”İstiklal” adlı muhteşem şarkının Söz ve Müziği Nil Gülcan’a ait. Düzenlemesini Ahmet Kolpar’ın yaptığı şarkının çekim ve montaj işlerinde Murat Aygör ve Ahmet Aygör’ün emeğı ile muhteşem bir şarkı geliyor. Şarkının yönetmenliğinde yine Nil Gülcan imzası var.

“İstiklal” çok yakında

Müzisyen kimliğinin yanı sıra yapımcılığı ve  renkli kişiliğiyle de ilgi toplayan Nil Gülcan, televizyon dünyasında “Nil Vakti” programından sonra yeni programının başlayacağını  söyleyerek, “Televizyonda herkesin sahte olduğunu düşünüyorum. Ancak tam da bu sebepten çok da iyi bir televizyoncu olabilirim. Düşündüğüm farklı konseptleri yansıtabileceğim yeni bir format ile başlayacağım. Televizyonu sadece kendine hizmet eden bir araç olmaktan çıkarıp sanat ve topluma da hizmet edecek bir mecra haline getirebiliriz“ dedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu