Siyaset

İzmit Belediye Başkan aday adayları buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkan vekili Rıfat Akbaş, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde İzmit Belediye Başkan aday adayları ile Maide Restoran’da bir araya geldi

AK Parti İzmit İlçe Başkan vekili Rıfat Akbaş, İzmit Belediyesi Başkan aday adayları ile Maide Restoran’da bir araya geldi.31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerle alakalı istişarelerde bulunuldu. Aday adaylığı sürecinde yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıya, İlçe Başkan vekili Rifat Akbaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, İzmit Belediye Başkan aday adaylarından Ali Korkmaz, Zekeriya Özak, Hasan Ayaz, Sinan Üner, Tahir Akman, Hikmet Rabbani Işık, Hicran Bozkurt, Erdoğan Şentürk katıldı.

“HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ”

Gerçekleştirilen toplantıda konuşan, İzmit İlçe Başkan vekili Rıfat Akbaş, “Bu dönemde daha çok kenetlenmeli, daha çok birbirimize bağlanmalıyız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 31 Mart akşamı başta İzmit olmak üzere Kocaeli’de zafer yaşayacağız. İzmit demek, Kocaeli demek. İzmit coşarsa, Kocaeli coşar, Türkiye coşar. Allah nasip ederse bu coşkuyu hep birlikte yaşayacağız. İzmit Belediyesi aday adaylarımız ile bir araya geldik. Seçim süreci boyunca 31 Mart akşamına kadar birlik ve beraberliğimizi koruyarak, hep birlikte mücadele edeceğiz” dedi.

“BİRLİKTE VE BERABER ÇALIŞACAĞIZ”

Akbaş, ” Gecikmiş bir toplantı oldu diyebiliriz. İzmit Belediye Başkan aday adaylarıyla ilgili daha önce planladığımız ama yoğunluktan bugüne ertelediğimiz bir toplantı. Sahada yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. SKM oluştuktan sonra çalışmaları yine birlikte ve beraber yapacağımız konusunda bir kanaat oluştu. Açıklanacak aday kim olursa olsun, bizler sonuç odaklı çalışmalar yaparak, İzmit’te güzel bir sonuç almak için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu