Ekonomi

Japon devi, Karmetal için Sakarya’da

Karmetal, Hanwa Co. Ltd. ile anlaşma yaptı

Karmetal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Japonya’nın en büyük şirketlerinden biri ve yıllık cirosu 20 milyar Euro olan Hanwa Co. Ltd. firmasını Japonya pazarında işbirliği görüşmeleri için Sakarya’da ağırladı.

İhracat alanındaki yatırımlarıyla büyümesini sürdüren, Karmetal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlar ile adından sıkça söz ettiriyor. Karmetal bir süredir ticaret yaptığı Japonya pazarında Hanwa Co. Ltd. şirketi ile yaptığı anlaşma ile büyümesini sürdürecek.

Japon devi, Karmetal için Sakarya’da

Hanwa Co., Ltd. Makine Departmanından Kaito Suziki, Karmetal makinelerinin Japonya pazarındaki temsilcisi olmak amacı ile Karmetal’i  ziyaret etti. Temsil ettiği Japon firması adına gerçekleşen iş birliği ziyaretinde Karmetal yetkilileri ile bir araya geldi.

Japon devi, Karmetal için Sakarya’da

Ziyaret sonucunda Japon şirketi ile anlaşmaya vardıklarını belirten Karmetal Sanayi yetkilileri,  “Daha önce zaten Japonya pazarına girmiştik fakat bu sefer çok daha güçlü bir firma ile işbirliği yaparak devam ediyoruz” diyerek Japonya pazarının yanı sıra diğer Asya ülkelerinde işbirliklerini geliştirmeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu