Siyaset

“Kadının gücünde çözüm vardır”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli İl Başkanlığı Kadın Çalışmaları Başkanlığı İl ve İlçe yöneticisi Devalı Kadın yöneticilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Zeynep Aydın Sudan’ında katılımıyla gerçekleşen kahvaltılı toplantıda konuşan İl Başkan yardımcısı ve Kadın Çalışmaları Başkanı Nur Banu Yalçın, kadının insan hayatındaki yeri ve önemine değinerek yaptığı açıklamada yaşamımızda “Kadının Gücünde Çözüm Vardır” dedi.  Toplantıda ilçe Kadın çalışmaları birim başkanlarıyla karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan başkan Yalçın, Kadın açıklamalarıyla çalışmalarının önemine ve stratejisine değindi.

"Kadının gücünde çözüm vardır"

DEVALI KADINLAR ÇAY MOLASINI DEĞERLENDİRDİ
DEVA Partisi Kocaeli Kadın çalışmalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nur Banu Yalçın, Kocaeli İl Başkanlığında düzenlenen sabah kahvaltısında İl ve İlçe Kadın çalışmaları birim başkanları ve yönetim kurulu üyesi kadın yöneticilerle bir araya geldi. Başkan Yalçın, Çay molasında çalışmaları değerlendirerek kahvaltıya katılan il ve ilçe yöneticisi kadınlara teşekkür etti. Devalı Kadınlara önemli açıklamalarda bulunan Kadın Çalışmaları İl Birim Başkanı Yalçın, kadın çalışmalarının gücünü önemle vurguladı.
ÇÖZÜM ÖNERİMİZİN HER ALANINDA KADININ ELİ VARDIR
Toplumun sağlam temeller üzerinde inşa edilmesinde ve gelişim göstermesinde kadının önemli bir değere sahip olduğuna inanıyoruz. Kadının olduğu yerde çözüm de vardır. Biz DEVA Partisinde geliştirdiğimiz her bir çözüm önerimizin ve her bir politikamızın Türkiye’nin yarınlarında tüm kadınlarımız için kelebek etkisi oluşturacağına inanıyoruz.
CİNSİYET EŞİTLİĞİ TEMEL İLKEMİZDİR
DEVA Partisi Kocaeli Kadın çalışmalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nur Banu Yalçın,Sosyal adalet ve güçlü bir toplum için kadının sosyal ve ekonomik durumunu sağlamlaştırmak ve bu amaçla toplumsal cinsiyet eşitliği temel ilkemizdir.
KADININ HER YERDE HER ALANDA KATKISI VARDIR
Biz Deva Partisi Kadroları olarak, güçlü, mutlu ve kalkınan bir Türkiye’de kadının her alanda temsiliyetini önemseyecek, kadınlar üzerinden değil, kadınlar için politika geliştirecek, kadının karar ve yönetim süreçlerine katkısını artıracağız.
KADININ BAŞARISI TARTIŞILAMAZ
DEVA Partisi Kocaeli Kadın çalışmalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nur Banu Yalçın, “Tüm bu çalışmalarımızda gerçekleştireceğimiz hedefler doğrultusunda DEVA Partisi Kadın Çalışmaları olarak kadınlarımızın desteğiyle hep beraber başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu