Yaşam

“Kahve İçimi”  keyif verir

Kahve deyip geçmemeli. Bunu uzmanın elinden içmek ayrı bir keyif verir insana

Son yıllarda ülkemizde hızla yayılan kahve içme alışkanlığı birçok kişiye yeni ekmek kapısı oluyor ve işletmeler hizmete giriyor.

Bu işletmelerden biri de İzmit İnönü Caddesi üzerinde yaklaşık 9 ay önce hizmete giren Kahve İçimi.

Kahve İçimi’ne ulaşmak kolay. Fethiye Caddesi’nden yukarıya devam edin. Cadde bitiminde sola dönün, yaklaşık 20 metre sonra mekanın önündesiniz.

“Kahve İçimi”  keyif verir

İzmitli genç ve başarılı girişimci Nurten Efe’nin kızıyla birlikte hizmet verdiği cafede espresso bazlı kahvelerden tutun, naneli, vişneli gibi meyva aromalı kahvelere kadar geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşıyorsunuz.

“Kahve İçimi”  keyif verir

“Kahve İçimi”  keyif verir

Çay, nescafe, latte ve cappucino gibi içeceklerin yanı sıra her türlü soğuk içecek sizleri bekliyor. Bu arada her türlü doğal bitki çayını da dilediğinizce yudumlayabilirsiniz.

“Kahve İçimi”  keyif verir

Dede ve baba mesleği aşçılık olan Nurten hanım bazlama tost ve gözleme çeşitleriyle de damaklara hitap ettiklerini belirtirken mantıda hayli iddialı olduklarını söyledi.

“Kahve İçimi”  keyif verir

Biz Nurten hanımım mantısından tattık. Gerçekten söylediğinden daha fazlasını bulduk. Mükemmel bir lezzet. Farklı bir tat.

Yaş grupları olarak hemen her kesimin rahatça gelebileceği ve huzur bulacağı Kahve İçimi Cafe’yi ziyaret etmenizi öneririz.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu