Güncel

“Kalıcı eserler kazandırdık”

Hafız Hasan Yılmaz Caddesi esnafları ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, dört yıllık süreçte ilçeye birbirinden önemli kalıcı eserler kazandırdıklarını ifade etti

“DERİNCE’NİN GELECEĞİNE YATIRIM YAPTIK”

İlçe dinamikleri ile sık sık görüşerek fikir alışverişinde bulunan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, bu kez Hafız Hasan Yılmaz Caddesi esnafları ile bir araya geldi. Caddede yer alan Kardeşler Lokantası’nda gerçekleşen buluşmaya bölge esnafları iştirak ederken, Başkan Bulut görüşmede ilçede hizmete sundukları projelerle ilgili bilgi verdi. Geride kalan dört yıllık süreçte Derince’ye çok önemli kalıcı eserler kazandırdıklarını belirten Başkan Bulut, “Kapalı Yüzme Havuzu, Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu, İshakçılar Kültür Merkezi, Sporcu Fabrikası, Viyadükler, İshakçılar Er Meydanı ve Spor Kompleksi’ni hizmete açarak Derince’mizin geleceğine yatırım yaptık” dedi.

“ALTYAPI ÇALIŞMALARI DA DEVAM EDİYOR”

İlçe genelinde projelerin hız kesmeden devam ettiğini belirten Başkan Bulut, “Yenikent’te yapımı devam eden Hoca Ahmet Yesevi Camii, şehir merkezimizdeki 1071 AK Merkez, Dumlupınar Spor ve Rekreasyon Alanı, Kapalı Pazar projemiz ve mahalle konağımız ile Derince’ye değer katmaya devam ediyoruz” dedi. İlçede bir yandan kalıcı eserlere imza atarken diğer taraftan altyapı çalışmalarının da devam ettiğini belirten Başkan Bulut, projelerin tamamlanmasıyla kazananın Derince olacağını ifade etti. Hafız Hasan Yılmaz Caddesi esnafları da projeler nedeniyle teşekkür ettikleri Başkan Bulut’a talep ve önerilerini iletme imkanı buldu.

“Kalıcı eserler kazandırdık”

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu