Güncel

Kalyoncu ve ekibi başkanın makamında

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Başkan Mikail Kalyoncu, “Sayın başkan seçilmiş olduğunuz İzmit Belediye başkanlık görevinizde öncelikle şahsım ve yönetim kurulum adına başarılar diliyorum. Sizlerin TBMM’deki performansınızı  biliyoruz. Mutlaka bu kent için değerli projeleriniz olacaktır. Bu kent için yararlı ve güzel projelerinizde sizlere destek vereceğiz. Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu olarak yerel yönetimlerimize katkı sunmaya devam edeceğiz. Federasyonumuza  katılma  isteğinde olan 5 dernek var. Yönetim kurulu olarak değerlendirip bünyemize katacağız. Daha güçlü olarak Kocaeli’de yaşayan hiç bir  Artvinli hemşerimizi boynunu bükecek eylemde bulunmadan tüm hemşerilerimizi bünyemize katmaya devam edeceğiz” dedi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de, “Sayın başkan Mikail Bey öncelikle şahsınıza ve yönetim kurulunuza nazik ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kocaeli’de STK’ların çalışmalarını yakın takip ediyorum. Sizlerin yapmış olduğunuz çalışmalar gerçekten dikkatimi çekiyor. Kocaeli’de  ciddi potansiyele sahip olan bir nüfusa sahipsiniz. Sizlerin de işlerinizde başarı dileklerimi sunuyorum.

Kalyoncu ve ekibi başkanın makamında

Bu  kentin belediye başkanı olarak sizlere imkanlarım dahilinde destek verme gayreti içersinde olacağım. Bu kentin yönetiminde her zaman uyum içersinde olacağım. Asla seçim öncesi şahsıma yapılan karalama kampanyası içerisinde olanları şaşırtmaya devam edeceğim. Vatandaşım kavga istemiyor, milletim aş ve ekmek derdinde, onların istekleri şahsımın ve yönetimimin önceliği olacaktır” diye konuştu.

Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu günün anısına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e seramik üzerine Federasyonun Logosu Basılı Plaket sunumunda bulundu.

 

Mikail Kalyoncu ve beraberinde Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Musa Özcan, Başiskele Artvinliler Derneği Başkanı Osman Özer, KARBAFED Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Durmuş, Fuat Ellibeş, Fatih Yıldırım ve Selçuk Çelebi  ziyarete katıldı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lütfen görünen karakerleri girin. *Captcha loading...

Başa dön tuşu
Kapalı