Yaşam

Kalyoncu’dan hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birliği Başkanı Necmettin Kaya’yı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Ziyarette konuşan Başkan Necmettin Kaya, “Bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Federasyonunuzun çalışmalarını takip ediyorum, yapmış olduğunuz  başarılı çalışmalarınıza tanık oluyoruz.Sizlerin bu çalışmalarınız  bizleri cesaretlendiriyor. Bizlerin de federasyon çalışmalarımız pek yakında olacaktır. Sizlerin tecrübelerinizden istifade etmek istiyoruz.

STK’ların ortak olarak yapacağı her çalışmada sizlerle hareket etmeye hazırız. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran beyin STK’lara vermiş olduğu katkılarını ve hassasiyetini biliyoruz. Kars Iğdır Ardahan Vakıf  Başkanı’nın yapmış oldu açıklamasını talihsizlik olarak değerlendiriyoruz. Başkanımız sayın İsmail Baran, Kars Ardahan ve Iğdırlı hemşerilerimize olan sevgisi ve saygısı yine bu bahsi geçen güzide illerimize karşı olan muhabbeti her geçen gün artarak devam etmiştir” dedi.

Kalyoncu’dan hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu da, “ Sayın Başkan öncelikle yapmış olduğunuz olağan kongrenizde tekrar göreve seçilmenizden dolayı sizleri  şahsım ve yönetim kurulum adına tebrik ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kars Iğdır Ardağan Vakıf Başkanı’nın Körfez Belediye Başkanımız ile alakalı yapmış olduğu açıklamasını  talihsizlik olarak değerlendiriyoruz. Sizler de bu açıklamayı esefle kınadığınızı belirttiniz. Ayrıca şahsınıza ve yönetiminize teşekkür ediyorum. STK’lar, demokrasilerimizin mihenk taşıdır. Bizler de sizleri takip ediyoruz, mutlaka önümüzdeki günlerde ortak alacağımız kararlarda sizleri aramızda görmekten haz alırız.Ortak ve planlı çalışmalarımızda beraber hareket edebiliriz.Federasyon çalışmalarınızda tabi ki her zaman sizlere destek vermek birinci önceliğimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu