Güncel

KAŞEMTURDER, olağanüstü genel kurula gidiyor

Mayıs ayında kurulan KAŞEMTURDER olağanüstü genel kurul kararı aldı

Derneğin 28 Temmuz’da yaptığı ilk olağan genel kurulunda seçilen Başkan Arif Aygün dernek yönetimince 1.olağanüstü genel kurulunu toplamaya karar aldıklarını söyledi.

Başkan Aygün, “Gıda sektörümüzün artık toparlanma vakti geldi. Ayrılıkları birleştirmek gerekli.Topluma, halka daha doğrusu gençliğimize mesleğimizi sevdirmek gerekli. Genel kurulumuzda görüşülmesi ve kurulca karar alınması gereken konuları maddeler halinde tüm üyelerimize sunup fikirlerini alacağız” dedi.

Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Bayram Yenigün ile birlikte ortak projeler üreteceklerinin de altını çizen Aygü, “Tabii bu kararlar içinde görüşülecek olan, bilgi birikimimizin dahilinde KAŞEMTURDER olarak yapacağımız bir çok projeler de sunulacak. Elbette ki bu projelerimiz; mesleğimize, Kocaeli’mize ve ülkemize renk katıp katkı sağlayacak. Bu projelerimiz gündemde kalıcı olacak. Projelerimizin hayata geçmesi en büyük arzumuz. Bizim projelerimize kentimizin ileri gelenlerinin büyük destek sağlamalarını arzu ederiz. Bu toplantımıza, ilimizin sevilen ve sayılan tüm meslektaşlarımızı üye olsun ya da olmasın herkesi davet ediyorum. Zira bu olağanüstü genel kurul, hepimize hayat verici olacaktır” diye konuştu.

KAŞEMTURDER, olağanüstü genel kurula gidiyor

KAŞEMTURDERi 1. Olağanüstü Genel Kurulu, 11 Ekim 2018 günü saat 18.00’de fuar içi Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu