Siyaset

“Kentin öz takımına üvey evlat muamelesi yaptınız”

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Kocaelispor’u bu duruma getiren CHP zihniyetidir” diye açıklama yapan Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a cevap verdi

“Kocaelispor konusunda makam mevki peşinde olmayan ve samimi olan arkadaşlarımızın yanında olacağız. Kocaelispor’u bu duruma getiren CHP zihniyetidir” diye açıklama yapan Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a ilk tepki CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız’dan geldi. Andız, “Kocaelispor’un içerisine düştüğü durumu partimizin üzerine yıkmak yerine 16 yıldır yönettiğiniz kentin öz takımına nasıl üvey evlat muamelesi yaptınız?  Çıkın onu açıklayın” dedi.

“BİRLİKSPOR İÇİN SEFERBER OLDUNUZ”

“Kocaelispor batağa nasıl düşmüş, durun hatırlayalım diyerek sözlerine başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Çünkü AKP’nin İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz hafızaların tazelenmesini istemiş. Bakın bundan 4 yıl önce büyük büyük hayallerle kurulan Kocaeli Birlikspor için neler yapmış, kentin AKP’li yöneticileri. Kocaeli Birlikspor için 30 milyon TL toplayan, iktidarın kentteki bütün imkanlarını seferber eden, Birlikspor A.Ş ‘nin yönetim kurullarında görev almak için adeta yarış içine giren, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık. Kocaeli Birlikspor’da hedeflerinden vazgeçmediklerini ve hedeflerinin Süper Lig olduğunu bir kez daha vurguladı” dedi.

“KOCAELİSPOR NOKTASINDA SINIFTA KALMIŞ BİR İKTİDARSINIZ”

Kocaelispor’un bu durumlara düşmesine neden bizler değil sizlersiniz Sayın Ayaz diyerek sözlerine devam eden Andız, “Kocaelispor’un içerisine düştüğü durumu partimizin üzerine yıkmak yerine 16 yıldır yönettiğiniz kentin öz takımına nasıl üvey evlat muamelesi yaptınız çıkın onu açıklayın. CHP dün olduğu gibi bu günde tek sevdamız olan Kocaelispor’un yanında yer almaya devam edecektir. Yerel seçimler yaklaşırken kent gündeminde kalma mücadelenizi farklı alanlarda yapmanızı öneriyoruz. Çünkü siz Kocaelispor noktasında sınıfta kalmış bir iktidarsınız. Dün Kocaeli Birlikspor ‘a gönül verenlere bu gün kulak vermiyoruz sayın Ayaz” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu