Güncel

Kesemenli veda etti

Kesemenli, Dündar'ı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini aktardı, derneğe veda etti

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı, eğitimci ve bilim adamı, bölgemizin önemli omuz ve kalça cerrahlarından Prof.Dr.Cumhur Cevdet Kesemenli, Kocaeli Azebaycan Haydar Aliyev Kültür Evi’ni ziyaret etti. Kesemenli aday adayı olduğu için üyesi olduğu derneğe etik anlayış doğrultusunda veda etti.
HASTASI BİLAL DÜNDAR’A GEÇMİŞ OLSUN DEDİ
Kocaeli Azebaycan Haydar Aliyev Kültür Evi Kurucu ve Onursal Başkanı Bilal Dündar’a eşi Gülhan Kesemenli ile birlikte veda ziyaretinde bulunan Prof.Dr.Cumhur Cevdet Kesemenli bir süre önce ameliyat ederek sağlığına kavuşturduğu hastası Bilal Dündar’a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Kesemenli veda etti
ÜYESİ OLDUĞU DERNEĞİ ZİYARET ETTİ
CHP Kocaeli milletvekili aday adayı Prof.Dr.Cumhur Cevdet Kesemenli üyesi olduğu Kocaeli Azerbaycan Haydar Aliyev Kültür evine gerçekleşen ziyaretinde Dernek Başkanı Bilal Dündar,Yönetim kurulu üyeleri, Canip Nuray, Mehmet Seven,Şakir Durdal, Kocaeli İl Kültür Müdürü Adnan Zamburkan ve dernek sekreteri Sevil Seral ile görüştü.

Kesemenli veda etti

“AİLE DOSTUM, DOKTORUM CUMHUR HOCAYA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Kocaeli Azebaycan Haydar Aliyev Kültür Evi Başkanı Bilal Dündar, “Geçirmiş olduğum rahatsızlığım nedeniyle önemli vaktini bizim tedavimiz üzerine değerlendiren aile dostum, kardeşim Prof.Dr. Cumhur hocam nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kesemenli veda etti

KESEMENLİ’YE TEŞEKKÜR BELGESİ
Kocaeli Azebaycan Haydar Aliyev Kültür Evinde gerçekleşen ziyarette Dernek başkanı Bilal Dündar Prof.Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli’ye Teşekkür belgesi ve Derneğin kaşkolunu hediye etti. Başkan Bilal Dündar kendisini sağlığına kavuşturan Prof.Dr. Kesemenli’ye Milletvekili aday adaylığında başarı dileğinde bulundu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu