Yaşam

Kocaeli ile Bingöl arasında dostluk köprüleri pekişti

Kocaeli, Bingöllüleri bir araya getiren tanıtım etkinliklerine ev sahipliği yaptı

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Meclis Başkanı Akın Doğan, Bingöl Tanıtım Günleri’ne katılmak için ilimize gelen Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas ile meclis üyelerini konuk etti.

Kocaeli İnterterks Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlik ülkemizin birçok yerinden Bingöllü hemşerileri buluştururken, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası da açtığı stantla etkinlikteki yerini aldı. Açılış töreni öncesi, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, Başkan Vekili Selahattin Böçkün, Meclis Üyeleri; Nihat Saçık, Yunus Canlı, Saim Yayan, Mehmet Sait Kolak, Selim Dursun, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ile Meclis Başkanı Akın Doğan’ı ziyaret etti.

Kocaeli ile Bingöl arasında dostluk köprüleri pekişti

KOTO Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Akif Şen, Abdurrahman Çuhadar, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar ve Meclis Üyesi Mert Kavşut’un da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Bulut, “Oda-Borsa camiamızın değerli temsilcisi Bingöl Sanayi ve Ticaret Odamızı ilimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Kocaeli ile Bingöl arasındaki dostluğu daha da pekiştiren bir ziyaret oldu” dedi.

Kocaeli ile Bingöl arasında dostluk köprüleri pekişti

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, KOTO heyetini Bingöl’e davet ederek, daha fazla tecrübe ve bilgi aktarımında bulunmak istediklerini kaydetti. Ziyaretin akabinde, Bingöl Tanıtım Günleri’ne geçildi. Bingöl TSO heyeti, Başkan Bulut ve beraberindeki KOTO heyetini stantlarında ağırlayarak, yöresel zenginlikleri ve kültürleriyle ilgili bilgi verdi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu