Siyaset

“Kocaeli’de gençlik hareketi başlatacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalarla Gençlik Kolları olarak yerel seçim startını verdiklerini açıklamıştı

Bu kapsamda Andız ve yönetimi, bir yandan örgüt ziyaretlerine devam ediyor bir yandan ise sokak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Üye seferberliği başlatan CHP’li gençler yeni üyelere pazar günü üyelik rozetlerini takacaklar.

Yerel seçim startını geçtiğimiz hafta başlatan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetimi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. CHP’li gençler Muharrem Ayı dolayısıyla Derince İmam Hüseyin Kültür ve Cem Evinde oruç açma lokmasına katıldılar ardından yeni seçilen Dernek Başkanı Tuncay Atmaca ile sohbet ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetimi Cem Evi ziyaretinin ardından CHP Derince Çenedağ Mahalle Temsilcisi Kenan Armukçu ve mahalle gençleriyle bir araya geldi. Yerel seçim sürecini değerlendiren Andız, “Yerel seçimlere yönelik gençlik kolları olarak detaylı bir çalışma başlattık. Kocaeli’de gençlik hareketi başlatacağız“ dedi. Gençlerin gücüyle yerelde başarıya imza atacaklarını dile getiren Andız, “ Yaşam kalitemiz her geçen gün düşüyor, kriz yok diyenler market pazar nedir bilmiyorlar, onlar saraylarında ejder meyveli smothi içerler ama vatandaş yakında içecek su bulamayacak. Allah’ın suyuna zam geldi” ifadelerini kullandı.

"Kocaeli’de gençlik hareketi başlatacağız"

Konuşmasında sık sık yerel seçimlerin önemine vurgu yapan Andız, “Bu kriz ortamından gençliğin gücüyle çıkabiliriz. Düzgün yönetimlerle, kamuda tasarruf yapılarak aşılabilir” dedi. Üye seferberliği başlattıklarını söyleyen Andız, “Başlattığımız üye seferberliği ile CHP’yi iktidara hazırlayacak gençliğin umudu haline getireceğiz. Bunun ilk adımı olarak 23 Eylül Pazar Günü saat 14.00 da Gebze İlçe binamızda yeni genç üye arkadaşlarımıza üyelik rozetlerini takacağız” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu