Güncel

Kocaelili sigorta acentelerinin Ankara başarısı

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Türengül Sigorta- Cemal Türengül, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi’ne seçildi

Yaklaşık 11 yıl önce TOBB, Hazine Müsteşarlığı ve acentelerin TOBB çatısı altında kurduğu ve geçen süre zarfında sektörün gelişmesi noktasında çok önemli katkıları bulunan Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi’nin seçimleri geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

Kocaelili acentelerin büyük bir başarıya imza attığı seçimde, 7 Kocaeli il delegesinden 2 isim mecliste temsiliyet hakkı kazandı. Kocaelili acentelerin başarılı çalışmalarıyla, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Türengül Sigorta’nın Sahibi Cemal Türengül, 40 il delegesiyle temsil edilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi’ne seçildi.

4 yıl süreyle mecliste görev alacak olan Başkan Bulut, “Sektörümüzün geleceği için Türkiye’nin dört bir yanından oy kullanmaya gelen ve bizleri bu göreve layık gören tüm delegelere teşekkür eder, 2022 yılına kadar sürecek çalışmaların mesleğimize, acentelerimize ve ülkemize hayırlar getirmesini dileriz” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu