Siyaset

Korkmaz’dan Akbaş’a ziyaret

AK Parti İzmit İlçe eski Başkanı, İzmit Belediye Başkan aday adayı Ali Korkmaz, AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’na vekalet eden  Rıfat Akbaş’ı makamına ziyaret etti

AK Parti İzmit İlçe Başkan vekili Akbaş’a gerçekleştirdiği ziyarette konuşan, İzmit Belediye Başkan aday adayı Korkmaz, “AK Parti teşkilatları dün olduğu gibi, bugün de güçlü ve dinamiktir. Zorlu bir seçim süreci bizi bekliyor. Bu nedenle üstlenmiş olduğunuz görev zor ve çok büyük önem taşıyor. Bizler her zaman teşkilatımızın emrinde olduk bu süreçte de görev ayırmadan teşkilatımızın vereceği her görevi yapmak için hazırız. Tecrübeli ve teşkilatımızın geçmişine vakıf birinin İzmit’te teşkilatları güçlü çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Bu konuda güvenimiz ve inancımız tamdır. Üstlenmiş olduğunuz görevden dolayı size başarılar diliyorum ve her zaman bir ve beraber olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Korkmaz'dan Akbaş'a ziyaret

Akbaş ise, “AK Parti teşkilatları kurulumundan bugüne, hizmet etmiş, hizmet etmeye devam eden, bütün mensuplarının ortaya koydukları birlik ve beraberlik sayesinde bu denli güçlüdür. Ziyaretiniz bizleri onurlandırmıştır. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar dileriz. Hepimizin ortak amacı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde halkımıza en güzel şekilde hizmet etmektir. Bizim teşkilatlarımızda sadece hizmette yarış vardır. İzmit’te AK Partimiz ile gönül belediyeciliğini, devam ettireceğiz. Bizler hırslarımız ile değil sevdamız ile mücadele ediyoruz. Seferi ile memuru olduğumuz bu süreç, inşallah zafer ile sonuçlanacak” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu