Yaşam

KOTO, STK ve dernekleri ağırladı

Kocaeli iş dünyasının öncü kuruluşu Kocaeli Ticaret Odası, işbirliği ve tecrübe ziyaretleri kapsamında çeşitli sivil toplum kuruluşu ve derneklerden misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

Kentimizin, ticari hayatının kalkınması amacıyla başta iktisadi olmak üzere tüm dinamikleriyle, verimli ve etkin işbirlikleri hayata gerçekleştirmeyi ilke edinen Kocaeli Ticaret Odası, bu kapsamda birçok sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcisini ağırlıyor.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı ile Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdurrahman Çuhadar, Adnan Turan, Mehmet Akif Şen, Murat Barış, Ömer Efe, Yusuf Erenkaya ve Yusuf Ziya Uludüz tarafından ağırlanan heyetlerle, etkin işbirliği ve tecrübe aktarımı üzerine görüşmeler gerçekleştiriliyor.

KOTO, STK ve dernekleri ağırladı

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve Oda heyeti, geçtiğimiz hafta boyunca Başarılı İş İnsanları Derneği (BAŞSİAD) Başkanı Barış Arat, Yönetim Kurulu Üyeleri, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Halim Karabekir, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhami Tekin Öztürk, KOÜ akademik heyeti, Genç KOSİAD (Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkanı Alican Kasım ve dernek yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

KOTO, STK ve dernekleri ağırladı

Ziyaretleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Başkan Bulut, KOTO’nun özellikle kentin ekonomik hayatının daha da canlandırılması ve ihracata teşvik edilmesi amacıyla yaptığı projeleri anlatarak, “KOTO olarak önceliğimiz Kocaeli iş dünyasının ekonomik gücünün daha da artırılmasıdır. Bu amaçla, yasa ve uygulamalara görüşlerimizle katkı sunuyor, iş dünyasının iş yapabilme kapasitesini arttıran yasaların çıkmasına aracılık ediyor aynı zamanda ihracat potansiyeli olan üyelerimizin de dış pazarlara açılmasına öncülük ediyoruz. Üyelerimizin menfaatine olan her işbirliği ve çalışmayı da etkin bir şekilde destekleyerek, sivil toplum kuruluşu ve derneklerimizle ortak projeler gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu