Ekonomi

KOTO üyeleri fuarda

KOTO 5. Meslek Komitesi, İNTERMOB Fuarı’nı ziyaret etti

Mobilya, Ağaç İşleri ve Ormancılık Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 5. Meslek Komitesi, İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nı ziyaret ederek sektöre dair yeni iş sahaları arayışlarını sürdürdü.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği,  mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 13-17 Ekim 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

KOTO üyeleri fuarda

Kocaeli Ticaret Odası 5. Meslek Komitesi de, ülkemizde sektörün önemli fuarları arasında yer alan İNTERMOB Fuarı’nı ziyaret ederek, ulusal ve uluslararası firmalarla bir araya geldi. Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Murat Barış, Meclis Üyesi Metin Sözer, 5. Meslek Komitesi Başkanı Şaban Kulaksız, Başkan Yardımcısı Seyit Orhan Kabasakal, Komite Üyeleri Abdurrahman Şahinkaya ve Abdullah Bostan ile grup üyesi iş insanlarının yer aldığı KOTO heyeti, fuarda stant açan Kocaelili firmaları da yerlerinde ziyaret etti. 500’ü aşkın firmanın yer aldığı fuarda sektör için yeni iş sahaları arayışlarını sürdüren heyet, verimli görüşmelerle döndü.

KOTO üyeleri fuarda

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu