Sanat

Kuklacı Metin Ateş’ten ikinci roman

Buzdağı'nın Ateşi raflarda yerini aldı

Tiyatro ve kukla sanatçısı Metin Ateş’in ikinci romanı Buzdağı’nın Ateşi geçtiğimiz günlerde kitapçıların raflarını süsledi. Bugüne kadar 7 kukla oyunu yazan Kuklacı Metin Ateş’in 2’nci romanı beğenilecek.

Kuklacı Metin Ateş'ten ikinci roman

Romanın kısaca konusuna gelince; Temiz olanı susturamazsın. Ferit de hikayesini kaleme söyle kaleme, kağıda yazdı. Kalbi nasır bağlayan insanlardan merhamet bekeklenmez. Yalanla çıkılan yolda masumiyet aranmadığı gibi sonuç da ihanet olur. İhaneti de Hüseyin’in annesine ve kardeşine oldu.

Yalanla büyütuldü, sonunda gerçeği gördü. İş işten geçmişti. İki kişinin arasındakki sır değildir, mutlaka ortaya çıkar. Roman 83 sayfadan oluşuyor. Hayatını sanata adayan Metin Ateş, “Sanata katkılarından dolayı Mustafa Kahya/ Kahyaoğlu Gayrımenkul, Atilla Çeliker ve Musa Horoz/ Horoz Büfe’ye şükranlarımı sunarım” dedi.

Kuklacı Metin Ateş'ten ikinci roman

Metin Ateş’e gelince, 1959 doğumlu. 53 yıldır sanatla uğraşıyor. Geniş bir kesim tarafından tanınan, hayatla dalga geçen, yaşamayı seven, insanlık adına her türlü iyiliğe hazır olan bir tiyatro ve kukla sanatçısı. Buzdağı’nın Ateşi’ni okumalısınız.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu