Yaşam

Kuruçeşmeliler Derneği, Kuruçeşme Karakol Amiri ve ekibini ağırladı

Mahalle Kültürünü yaşatmak adına her ay bir araya gelen Kuruçeşmeliler Derneği yılın son toplantısında Kuruçeşme Karakol Amiri ve ekibini misafir etti

Yaklaşık 45 bin nüfusun yaşadığı Kuruçeşme’de mahalle kültürünü yaşatmak adına kurulan, başkanlığını Ramazan Gür’ün yaptığı İzmit Kuruçeşmeliler Derneği her ay gerçekleştirdikleri aylık toplantıları için hafta sonu bir araya geldi. 2018 yılının son toplantısını yapan Kuruçeşmeliler Derneği, bu ayki toplantılarında Kuruçeşme Karakol Amiri ve ekibini misafir etti. Kuruçeşmeliler Dernek binasında kahvaltılı olarak gerçekleşen toplantıya katılım oldukça yüksek olurken, dernek üyeleri sıcak samimi bir ortamda sohbet etme imkanı da buldu.

“AMACIMIZ HİZMET”

Kocaeli’nin en aktif derneklerinden olduklarını dile getiren Kuruçeşmeliler Dernek Başkanı Ramazan Gür, “Bu derneğin kuruluş amacı, unutulmaya yüz tutmuş mahalle kültürünü yaşatmak, mahallemizin sorunlarının çözümüne katkı sunmak, yani kısaca hizmet etmek “ dedi. Bu birlikteliği korumak adına her ay bir araya geldiklerini söyleyen Gür, “Bu yılın son toplantısında Kuruçeşme Karakol Amirimiz Emrah Aydın ve ekibini misafir ediyoruz. Bizleri kırmayarak aramızda oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“GÜZEL BİR OLUŞUM”

Kuruçeşme Karakol Amiri Emrah Aydın da, “Sizlerle bir arada olmaktan bizlerde mutluluk duyuyoruz.Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Burada çok güzel bir birliktelik oluşturmuşsunuz “ diye konuştu. Dernek binasını da oldukça güzel bulan Aydın, Kuruçeşme karakolunun yer değişimi ile ilgili dernek üyelerine bilgi verdi.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu