Siyaset

“Kutlu yürüyüşe devam edeceğiz”

Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları icra kurulu ile bir araya gelen AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Rıfat Akbaş, Ak kadroların bu davaya olan samimiyeti ve gayreti millete olan gönül yolculuğu bu kutlu yürüyüşe devam edecek” dedi

AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Rıfat Akbaş, ilçe teşkilatı ile istişare toplantılarına devam ediyor. Bu kapsamda, geçtiğimiz akşam, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları başkan yardımcılarıyla 30 Mart 2019 yerel seçim çalışmaları değerlendirmek üzere bir araya geldi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan’ın hazır bulunduğu toplantıda, seçim sürecinde yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü. Toplantıda, her birim kendi alanıyla ilgili sunum yaptı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

“KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Vekili Akbaş, “Koşturacağız, gayret edeceğiz, gereği neyse yerine getireceğiz, üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getireceğiz. Safları sıklaştıracağız. Kardeşliğimizi arttıracağız, birliğimizi, dirliğimizi çoğaltacağız, halkımızla daha fazla bütünleşeğiz ve inşallah 31 Mart 2019 seçimlerinde AK Parti olarak bir kere daha İzmit’te tarih yazacağız, destan yazacağız, büyük bir zafer kazanacağız. Bizler en alttaki mahalle temsilcimizden başlayarak en üstteki Cumhurbaşkanımızın arasındaki zinciri hiç koparmadan birbirimizle olan birliğimizi beraberliğimizi samimiyetimizi gücümüzü koruduğumuz sürece bu davanın önüne geçebilecek hiçbir güç yoktur. AK kadroların bu davaya olan samimiyeti ve gayreti millete olan gönül yolculuğu bu kutlu yürüyüşe devam edecek” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu