Siyaset

“Liyakatsiz kadrolar iş başında”

Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Uçar, iktidarın deprem afetini gerektiği gibi yönetemediğini söyledi

Ufuk BAGAN- Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Uçar ve ilçe yönetcisi Şahin Seydioğlu, İnternet Gazeteleri Derneği Kocaeli Başkanı Soner Kılıç’ı ziyaret etti.
Seçime ilişkin görüşler de ele alındı
İnternet Gazeteleri Derneği Kocaeli Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette yaşanan deprem felaketinin yanı sıra 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerle ilgili görüşler de masaya yatırıldı. Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar, ” İktidar afeti yönetemedi. Yangın hala devam ediyor. Bu iktidarın bu yangını söndürmesi de mümkün değil. Kızılay ve AFAD örneği hala hafızlarda” dedi.

"Liyakatsiz kadrolar iş başında"

“Kocaeli’de 8 milletvekili alırız”
Seçimlere ilişkin görüşlerini açıklayan Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar şunlara değindi: “Biz Kocaeli’de 8 milletvekili alırız. Bu konuda iddialıyız. Biz kale kapılarına dayandık”

"Liyakatsiz kadrolar iş başında"

“Esnaf yok oldu, çekirdek aile hayal oldu”
Pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılara da değinen başkan Uçar, “Bu süreçte esnaf per perişan oldu ve adet yok oldu. Ekonomik sıkıntılar çekirdek aileyi bozdu. Eskiden baba çalışır aileye bakardı. Şimdi bırakın evin kadınını çocuklar bile eğitim aldıkları saatler dışında çalışır hale geldi. İktidara geldiğimizde herşeyi eski durumuna getireceğiz” diye konuştu.

"Liyakatsiz kadrolar iş başında"

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu