Güncel

“Marka değerimizi her geçen gün arttırıyoruz”

PTT Kocaeli Şube Müdürü Adnan Sert, 178’nci kuruluş yılı nedeniyle basın açıklaması yaptı

Adnan Sert, “Öncelikle bu anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için siz Kocaeli basınının güzide temsilcilerine teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum.

“İLKEMİZ KALİTELİ HİZMET”

Bugün yurdun her köşesine ve halkın her kesimine aynı oranda, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen PTT’mizin 178’nci kuruluş yıldönümünü kutlamanın onurunu yaşamaktayız.

Geçmişten bugüne sahip olduğumuz milli ruh, köklü yapı ve yüksek tecrübeyi; dinamik insan gücü ile birleştirip, teknolojik imkanlar ve yaygın işyeri ağımız aracılığıyla sunarak, verdiğimiz her hizmet alanını başarıya taşımakta ve marka değerimizi her geçen gün arttırmaktayız” dedi.

1840 YILINDAN BU YANA

PTT Kocaeli Şube Müdürü Sert, “2018 yılında ilimizin artan müşteri taleplerini karşılamak üzere, 1 adet PTT Merkezi, 11 adet PTT Şubesi, 1 adet mobil şube ve 20 adet PTTMatik (ATM), vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Bunun yanı sıra Gebze bölgesinde hizmet vermek üzere Gebze Plastikçiler OSB PTT Merkezi ve ilçelerimizde hizmet vermek üzere 15 adet PTT Şubemiz 2018 yılının son dönemi ve 2019 yılının başında hizmete açılacaktır” diye konuştu.

Sert, “İlimizde 19 adet PTT Merkezi, 86 adet PTT Şubesi, 4 adet PTT acentesi olmak üzere toplam 109 adet iş yeri,901 personel,179 araç, 72 PTTMatik cihazı ile en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz.

“Marka değerimizi her geçen gün arttırıyoruz”

Bu vesileyle, kurumumuzun 1840’dan bugüne başarı ile gelmesinde emeği geçen tüm çalışanlarımıza, emeklilerimize, ailelerine ve 178’nci yılımızda yaşadığımız haklı gurur ve sevincimizi bizlerle paylaşan siz basın mensuplarına teşekkürü bir borç bilir, saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

“ÖDÜLLER TARIM EMEKLİSİNE”

PTT’nin kuruluşunun 178’nci yıldönümü anısına bugün PTT Kocaeli Şubesi’nde 178 sıra No.lu tarım emeklisi 65 yaşındaki İsmail Karakuzu isimli müşteriye Müdür Adnan Sert ve PTT personeli tarafından çeşitli hediyeler verildi.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu