Güncel

Master Chef’e büyük tepki

KAŞEMTURDER Başkanı Arif Aygün ve yönetim kurulu üyeleri TV 8’de yayınlanan yemek programının derhal kaldırılmasını istedi

Kısa adı KAŞEMTURDER olan Kocaeli Aşçılar, Emekçiler ve Turizm Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri TV 8’de yayınlanan Master Chef aslı programının mesleklerini rencide ettiğini söyledi.

Programla ilgili açıklama yapan KAŞEMTURDER Başkanı Aygün, TV 8’de yayınlanan Master Chef programını meslek ahlakımıza uymadığı, mesleğimizi rencide ettiği ve küçük düşürdüğü, içeriğinde şiddet unsuru aksiyonların olduğu ve reyting uğruna her türlü absürd hareketleri barındırması nedeniyle protesto ediyor ve tüm meslek camiamızın da aynı duruşta olmasını talep  ediyorum” dedi.

Aygün tepkilerini şu sözlerle sürdürdü: “Kamuoyunun bilmesini isterim. Mesleğimizi aşağılayıcı her türlü davranışlara ve yayınlara hep birlikte karşı duracağımızı bilmenizi isteriz. Mesleğimizi küçük düşürücü yayın yapan TV 8’de yayınlanan Master Chef programının derhal sonlandırılıp yayından kaldırılmasını istiyoruz. Biz mesleğimizdeki eksikleri tamamlamaya çalışırken, maskot türü kişiler bu camiamıza daha çok zarar vermekteler. Deriz ki; Mesleğimize faydanız yoksa zarar da vermeyiniz. Hey kişiliği, ahlakı bozuk zatlar.

Master Chef’e büyük tepki

Bu programın devam etmesi halinde ülke genelindeki tüm aşçılar, derneklerimiz ve dernek üyelerinden iş bırakma eylemlerini başlatacağımızı bildiririz”

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu