Spor

Medical Park ile yeniden anlaşıldı

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Süper liginde mücadele edecek olan İzmit Belediyespor ile sağlık sponsorluğu için yeniden anlaştı

Türkiye’de sporun en büyük destekçilerinden olan ve geçtiğimiz sezon da sağlık sponsorluğunu üstlenen Medical Park ile İzmit Belediyespor bugün imzaları attı. İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammet Öztürk ile VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erdal İbanoğlu arasında imzalanan sağlık sponsorluğu sözleşmesi, 2018-2019 sezonunda geçerli olacak. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde gerçekleştirilen törene Hastane Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erdal İbanoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Ümit Kuş, Başhekim Uzm. Dr. Erhan Çıplaklıgil, İzmit Belediyespor Başkanı Muhammet Öztürk, Başkan Yardımcısı Necati Akkuzu, İdari İşler Müdürü Onur Berber katıldı.

KOCAELİ SÜPER LİG’DE TEMSİL EDİLECEK

İmza töreninde bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Muhammet Öztürk, “Haydi Basketbola diyerek başladığımız ve bu sezon ilimizi Süper ligde temsil edecek takımımızın tüm sağlık sponsorluğunu, VM Medical Park Hastanesi üstlenmiş durumda. Geçtiğimiz sezon da sağlık sponsorluğumuzu üstlenerek takımımızın yanında oldular. VM Medical Park Hastaneler Grubu, Türkiye’de spora katkı sağlayan önemli kuruluşların başında gelmektedir. Sayın İbanoğlu’na ve kurumuna kulübüm adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Medical Park ile yeniden anlaşıldı

İMZALAR ATILDI

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erdal İbanoğlu ise;”Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde bu yıl ilimizi temsil edecek olan İzmit Belediyespor’a sağlık sponsoru olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bundan sonra ki sezonda da katkılarımız artarak devam edecektir. Basketbolcularımıza, teknik ekibe ve yöneticilerine sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum” diye konuştu.

Ayrıca yeni sezon öncesi oyuncular; Marina Kuzina Baş, Melek Yusufoğlu, Gizem Yavuz, Ceyda Sinan Kozluca, Emel Türkyılmaz Sığırcı, Nazlıcan Ölçek’in sağlık kontrollerine VM Medical Park’da imzalarla birlikte başladı.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu