Güncel

Meslektaşımızla gurur duyuyoruz

Kocaeli Haber Dünyası internet haber sitesi kurucusu Selçuk Çelebi, emlak sektörüne adım attı

Kocaeli Haber Dünyası ile hayli ses getiren ve mesleğinde emin adımlarla taviz vermeden ilerleyen Selçuk Çelebi, Çelebi Emlak Danışmanlığı adıyla emlak sektöründe “Ben de varım” dedi.

Yıllarca medya sektöründe özveriyle yürüttüğü internet gazeteciliği mesleğinin yanı sıra resmi Emlak Danışmanlığı belgesi ile Emlakçılar Odası’na kaydını yaptırdığını belirten Selçuk Çelebi, bundan böyle emlak sektöründe de başarılı işler çıkartacağına inandığını söyledi.

“KURTLAR SOFRASI’NDA GÖREV YAPTIM”

Medya sektörünü “Kurtlar sofrası” olarak gördüğünü söyleyen Çelebi, yıllarca bu sofrada görev aldığını belirterek, karşılaştığı zorluklar nedeniyle etrafındaki insanların, “Sen bu sektörde tutunamazsın, en fazla bir yıl götürürsün” yönündeki uyarılarının kendisini yıldırmak yerine motive ettiğini vurguladı. Her şeye rağmen bu sektöre yeni bir soluk kazandırdığını da sözlerine ekledi.

“BU SEKTÖRDE HERKESİN EK İŞİ VAR”

Yeni bir sektöre giriş yapmasındaki en etkenin, kendisi ile aynı görevde bulunan insanların da ikinci bir iş yaptığını görmesi olduğunu söyleyen Çelebi, sahibi olduğu haber sitesi için yaptığı reklam çalışmaları sırasında emlak sektöründeki insanlarla ortak işler yapması sonucu, aklında oluşan “Bu sektörde neden ben de iş yapmayayım?” sorusuna karşılık olarak kolları sıvadığını belirtti.

TEŞEKKÜRLER, İSMAİL CANDAN’A

Emlak sektöründe aldığı en önemli dersin karşılıklı güven olduğunun altını çizen Selçuk Çelebi, kendisine bu sektörde bilgi ve tecrübeleri ile destek olan İsmail Candan’a ayrıca teşekkürlerini iletti.

Hür Kocaeli ailesi olarak değerli meslektaşımız Selçuk Çelebi’ye emlak sektöründe başarılar ve bol kazançlar dileriz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu