Güncel

“Milletimizin gönlüne girdik”

Kocaeli Stadyumu bağlantı yolları projesini yerinde denetleyen Başkan Büyükakın, “Biz çalışır ve hemşerilerimizin duasına talip oluruz” dedi

“Hizmet yolculuğumuzu kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz” diyerek 2023 yılına da hızlı girip Kocaeli Stadyumu bağlantı yolları projesini yerinde denetleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” ifadelerini kullandı.  Büyükakın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘’Yeni Türkiye Yüzyılı’ hedefine Kocaeli’den eser ve hizmet yolculuğuyla destek verdiklerini dile getirdi. İncelemeye AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve teknik ekip eşlik etti. Başkan Büyükakın, inceleme sonrası yaptığı açıklamada, “Bizim hemşerilerimize bir ahdimiz bir sözümüz var; milletimizin emaneti korumak ve hizmet etmek. Çok şükür tüm çalışanlarımızla bunu başardık. Tabi bir de eser ve hizmet siyasetiyle milletimizin gönlüne girdik, orada kendimizi perçinledik. Bunu da her şeyden çok önemsiyorum” dedi.

“Milletimizin gönlüne girdik”

“KOCAELİLİLERİN GÖNLÜNDEKİ YERİMİZİ GÜÇLENDİRİYORUZ”

Kocaeli Stadyumu’nun ulaşımına dönük proje 115 milyon TL’yi bulan yatırım bedeliyle önemli bir kazanım olacağının altı çizilen incelemede, 13 kilometre uzunluğundaki projede 71 bin ton asfalt kullanacağı da dile getirildi. “Bu eser ve hizmetlerimizle Kocaelililerin gönlündeki yerimizi sürekli güçlendiriyoruz” diyen Başkan Büyükakın, “Bu da çalışarak olur. Vatandaşlarımızla bu gönül beraberliğini devam ettirmek ve korumakta kararlıyız. Bunun için hem kendimiz hem teşkilatlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız gece gündüz demeden çalışıyor, mücadele veriyoruz” ifadelerini kullandı.

“Milletimizin gönlüne girdik”

“BİZ YAPAY GÜNDEMLERLE İLGİLENMİYORUZ”

Türkiye’de “yapılamaz, edilemez, başarılamaz, hayata geçirilemez” denilen ne varsa hepsini de vatandaşların hizmetine sunmuş bir liderimiz var” vurgusunu da yapan Başkan Büyükakın, “Biz yapay gündemlerle ilgilenmiyoruz. Ne şov yaparız ne de milletimizin gözünü boyamaya çalışırız. Bizde bunlar olmaz. Sadece çalışır ve hemşerilerimizin duasına talip oluruz” diye konuştu. Başkan Büyükakın ayrıca, proje kapsamında 4 adet köprü ve 1 yay üst geçidi yapılacağını, 230 bin metreküp kazı, 33 bin metrekare parke, 11 bin metre drenaj hattı, 165 metre küp dolgu ile 35 bin metreküp taş dolgu yapılacağını da söyledi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu