Moda

Morhipo’dan bir yenilik

Morhipo.com alışverişleri Hepsiexpress ile artık çok daha hızlı adresinizde

Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Morhipo.com’dan yapılan alışverişler şimdi Hepsiexpress ile müşterilerin istedikleri gün ve zaman aralıklarında adreslere ulaşıyor.

Modayı ve trendleri online dünyada müşterileriyle sunarken yeniliklerin de adresi olan Morhipo.com, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla müşterilerine güvenli, hızlı ve kolay alışveriş keyfi yaşatmak için çalışmaya devam ediyor.

Kargo hizmeti için Türkiye’deki e-ticaret sektörünün öncü firmalarına hızlı, pratik ve dakik bir taşımacılık hizmeti sunan Hepsiexpress ile işbirliği yapan Morhipo.com, müşterilerine çok daha hızlı bir hizmet sunmanın yanı sıra teslimatlarını İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli bölgelerine ertesi gün randevulu teslimat seçenekleriyle gerçekleştirmeye başlıyor.

Bundan böyle müşteriler kargolarının teslim gününü ve zaman aralıklarını kendi diledikleri gibi belirleyebilecek. Üstelik İstanbul bölgesinde ise yapılan alışverişlerin teslimatları gün içinde gerçekleşebilecek. İstanbul için aynı gün ve ertesi gün randevulu teslimat seçeneklerinden faydalanan müşteriler, alışverişlerine diledikleri zaman aralıklarını tercih ederek ulaşabilecek.

Morhipo’dan bir yenilik

E-ticaret sektöründe müşterilerin en büyük beklentilerinden birinin hızlı kargo hizmeti olduğunu belirten Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban, “Morhipo.com olarak en büyük amacımız müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak öncelikli ilkemiz olan Koşulsuz Müşteri Mutluluğunu sağlamak. Hepsiexpress ile yaptığımız işbirliği sayesinde müşterilerimiz alışverişlerini yaptıkları gün veya ertesi gün randevu oluşturarak kargolarını istedikleri tarih ve zaman aralıklarında alabilecek, siparişlerine çok daha hızlı ulaşabilecek” dedi.

E-Ticaret dünyasına yenilikçi teslimat modelleriyle birlikte “hızlı, pratik, dakik” taşımacılık anlayışını kazandıran Hepsiexpres Genel Müdürü Umut Aytekin, Morhipo.com işbirliğini şöyle değerlendiriyor: Hepsiexpress olarak sektörünün öncü firmaları arasında yer alan ve marka değerini her geçen gün yukarılara taşıyan Morhipo.com ile yaptığımız işbirliğini çok önemsiyoruz. Morhipo.com’un birbirinden değerli müşterilerine siparişlerini ulaştırırken hızımız, kalitemiz ve sağladığımız güven ile her iki markanın hedeflediği müşteri memnuniyeti seviyelerine ciddi katkılar sağlamayı hedeflemekteyiz” diye konuştu..

2011 yılında ilk defa tek sepet uygulaması ile sezon ve kampanya alışverişini birleştirerek, müşterilerine fazladan kargo ücreti ödetmeden alışveriş keyfi sunan Morhipo.com, yine ilk kez 2014 yılında müşterileri için ürünlerini teslim alırken kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödemeye imkanı sunan hizmetini hayata geçirmişti. Müşterilerinin ürün iadelerini 2014 yılından itibaren Türkiye’deki Boyner veya YKM Mağazaları’ndan yapılabilmelerini de mümkün hale getiren Morhipo.com, 2015 yılından beri de “TIKLA-GEL” sayesinde satın alınan ürünlerin Boyner ve YKM Mağazaları’ndan teslim alabilme imkanını sunuyor.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu