Güncel

“Muhtarlarımızın emrindeyiz”

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, “Muhtarların sorunları vatandaşların sorunlarıdır. Bu sebeple muhtarların her zaman emrindeyiz” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi, Kocaeli Muhtarlar Derneği ve İzmit Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi ilk olarak Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş ve dernek üyesi muhtarlar ile bir araya geldi.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Cumhuriyet Halk Partisi olarak muhtarlara daha çok önem ve değer verilmesi gerektiğini, bu yönde de partinin çalışmaları olduğunu ifade etti. Muhtarların, devletin mahallelerdeki baş parmağı olduğunu söyleyen İl Başkanı Sarıbay, “Halkın temsilciliğini üstlenerek devlet ile vatandaş arasında köprü olan tüm muhtarlarımıza çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Muhtarlarımızın emrindeyiz”

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş ise ziyaretten ötürü CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimine teşekkürlerini sunarak, “Türkiye’deki bir çok meslek grubunun özel bir günü varken muhtarlar için de böyle bir gün yapılması ve bu fikrin İzmit’ten çıkması bizler için ayrı bir gurur. Ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Muhtarlarımızın emrindeyiz”

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi’nin ardından CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi Kocaeli Muhtarlar Derneği ve İzmit Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncay Aşkın ve dernek üyesi muhtarların hazır bulunduğu ziyarette muhtarların yaşadığı sorunlar masaya yatırıldı.

“Muhtarlarımızın emrindeyiz”

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen dernek adına CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a muhtarlara vermiş oldukları desteklerden ötürü muhtarlık rozeti takarak, “Kendisi bizim ağabeyimiz, büyüğümüzdür ve sorunlarımızı her zaman dinlemiş, çözüm bulmuştur. Bu sebeple kendisine tüm muhtarlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyorum ve rozetimizi takdim ediyorum” dedi.

“Muhtarlarımızın emrindeyiz”

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise, “Muhtarlarımız vatandaşlarımızın en büyük temsilcileridir. Her zaman, her sıkıntılarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çünkü onların sorunları aslında vatandaşlarımız sorunlarıdır. Bizlerde halkımıza hizmet noktasında muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Muhtarlarımızın her zaman emrindeyim” ifadelerini kullandı. İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncay Aşkın ise 19 Ekim’in Muhtarlar Günü olarak ilan edilmesinde büyük emekleri olduğunu belirtti.

“Muhtarlarımızın emrindeyiz”

Aşkın “Vatandaşımızı her gün dinleyen muhtarların yılda bir kez de olsa kendi gününün özel günü olması çok değerli. Muhtarlar vatandaşın derdi için her zaman siyasilerin ayağına gider. Ancak ağabey diye hitap ettiğimiz CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay bizi sürekli olarak bu ziyaretleri ile onurlandırıyor ve bizlerin sorunlarını dinliyor. Bu sebeple bir kez daha size bizlere verdiğiniz kıymetten ötürü teşekkür ediyoruz” açıklamasını yaptı.

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu