Yaşam

O artık youtuber

Oyuncu/ senarist ve gazeteci Mustafa Göksel artık sosyal medya fenomeni ve youtuber olarak da aramızda

Gazetemiz köşe yazarı ve kentin sevilen isimlerinden Mustafa Göksel’i artık sosyal medyada da sıkça hatta gün aşırı göreceğiz.

Kendisi günümüzün gündeme oturan yeni trendi olarak youtuber oldu ve bu anlamda da hizmet verecek. Kültür, sanat kimliğinin yanında sosyal medya fenomeni olarak kendisini göreceğiz. Dünyanın en büyük video platformu youtube’da kurduğu GIRGIR TAYFA isimli kanalında istediğiniz, aradığınız her çeşit video arşivi ve içeriği ile karşınızda olacak.

Öte yandan Göksel, kendi çektiği videoları da yayınlayarak pratik bilgiler verecek, işinize yarayan bir sürü gündelik hayatınızda kullanacağınız yöntemler, sayısız konu ve konuklarıyla sizlerle olacak.

İşin daha çok şaka ve mizahi yönünü de yakalayarak ele alan Mustafa Göksel çeşitli sosyal deneyler de yapacak. Bir sürü konularda halkın nabzını da tutacak.

Kendisi ile yaptığımız kısa söyleşide Mustafa Göksel, “Kanalımızı hizmete soktuk, aklınıza gelebilecek her türlü konu ve konuklarla ve içeriklerle hizmetinizdeyim. Ben değerli takipçi ve izleyicilerimle birlikte güçlüyüm. Hedefimiz 1,5 yılda 2 bin video. Tabi ki izledikten sonra kanalımıza abone olmayı da unutmuyoruz” dedi.

Biz de kendisine her türlü desteği vererek sonuna kadar katkılarımızla yanında olduğumuzu belirtiyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu