Güncel

Odabaş’tan Sarıbay’a ziyaret

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MARSİAD Başkanı Bahri Odabaş’ın çalışmaları hakkında partiye yaptığı ziyarette, MARSİAD’ın projelerini parti olarak değerlendireceklerini söyledi

Marmara Sanayici ve İşadamları Derneği (MARSİAD) Başkanı Bahri Odabaş, Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı parti binasında ziyaret etti. Tarım faaliyetlerine ilişkin hazırladığı projeler hakkında CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı bilgilendiren Bahri Odabaş, yapılan çalışmaları hayata geçirmek için partiden destek istediğini belirtti. Hali hazırdaki MARSİAD’ın 3 projesi hakkında bilgi veren Bahri Odabaş, “Söz konusu projelerin hayata geçirilmesi ile Türkiye ekonomisine 200 milyar dolarlık katkımız olacaktır” dedi.

GENEL MERKEZ İLE GÖRÜŞME

Projeler için Tarım ve Orman Bakanı ile görüşme talep ettiğini ancak geri dönüş alamadığını söyleyen Odabaş, “Ben de AKP hariç tüm siyasi partilerimizin il başkanları ile görüşerek projelerimi teslim edeceğim. Bu ziyaretler kapsamında ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi’ne geldim” dedi. Yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak projeleri teslim alan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise, “Ziyaretinizden ötürü mutluluk duyduk. Sizi en kısa zamanda Tarım Politikalarından ve Tarım Örgütleri’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız ile görüştüreceğiz. Çalışmalarınızı parti olarak değerlendireceğiz” diye konuştu.

Odabaş’tan Sarıbay’a ziyaret

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu