Yaşam

“Oğlum uzat ayağını”

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, damadın ayağına iki defa bastırdı

Lerzan Göremen (Hür Kocaeli) İzmit- Gazetemiz sahibi Ufuk Bagan ve Mesture Seren’in oğulları Turgay ile  Nevşehir Kapadokya’da halı ticaretiyle uğraşan Necmi Kurtulmuş ve zarif eşi Safiye Kurtulmuş’un kızları Buse’nin nikah töreni İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in esprileriyle renklendi.

Yunus Emre Kültür Merkezi’nde önceki gün kıyılan nikahta başkan Hürriyet damada, ”Oğlum uzat ayağını” deyince salondakiler kahkahaya boğuldu. Başkan Hürriyet, gelin Buse’ye iki defa ayak bastırdı.

İstanbul’da kalite kontrol uzmanı Turgay ile Odyolog Buse’nin nikahına Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve yönetimi, DP İzmit İlçe Başkanı Nuray Macit, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı ve Başkan yardımcısı Gizem Arslan, Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan ile Kocaeli Artvin Batum ve Havalisi Dernekleri Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan’ın da katıldığı nikah töreninde davetliler takı kuyruğuna girdi. Gençlere ömür boyu mutluluklar  dileriz.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu