Yaşam

Otomobil talihlisi belli oldu

Bu sene 10. yaşını kutlayan Gebze Center AVM, otomobil talihlisini belirledi. Yapılan çekilişte Murat Der VW Passat sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.

Yerli ve yabancı marka karmasını artırarak her ihtiyaca cevap veren Gebze Center AVM kampanyasına katılan şanslı ziyaretçi yeni yılda yeni aracına kavuştu.

15 Kasım 2019 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında aynı gün içinde 200 TL tutarında alışveriş yapan herkesin katılabildiği kampanyanın çekilişi bugün Gebze Center AVM etkinlik alanında noter huzurunda gerçekleştirildi.

Otomobil talihlisi belli oldu

AVM ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği ve büyük heyecanla beklediği çekiliş sonucunda Murat Der isimli talihli Volkswagen Passat 1.5 TSI ACT 150 PS Impression DSG 2019 Model Otomobil kazandı. Aracını teslim alan Murat Der’in mutluluk anları görülmeye değerdi.

Otomobil talihlisi belli oldu

Bu kampanya MPİ’nin 08.11.2019 tarihli ve E.10446 sayılı izni ile düzenlenmiştir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) ve AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM)  hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı