Yaşam

Perdigital.com’dan özel yılbaşı çekilişi

Online oyunlar için e-pin başta olmak üzere pek çok kategoride dijital kod temelli ürün ve hizmetler sunan Perdigital.com,yılbaşına özel düzenlediği çekilişle 200 üyesine Perdigital Bonus ve #gösterkendini bi’daha etkinliğine özel sürpriz hediyeler kazandırıyor

Türkiye’nin öncü ve güçlü dijital kod dağıtıcısı Perdigital.com, 2019’a girerken üyelerine özel bir yılbaşı çekilişi düzenliyor. Yalnızca Perdigital.com üyelerinin katılabileceği çekiliş kapsamında birer kişi 150, 100 ve 50 TL değerinde olmak üzere, iki kişi 25 TL, beş kişi 20 TL, 10 kişi 15 TL, 20 kişi 10 TL, 30 kişi 5 TL, 130 kişi 3 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacak. Çekiliş esnasında #gösterkendini bi’daha etkinliğine özel sürpriz hediyelerde dağıtılacak.

Birçok ödeme seçeneğiyle kolayca ve güvenle bakiye yüklenebilen, kullanıcılarının güvenliğine, memnuniyetine en üst düzeyde önem veren Perdigital.com tarafından düzenlenen çekilişe son katılım tarihi 26 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 23.59.

ÜYELER ÇEKİLİŞE NASIL KATILACAK?

Her üyenin yalnızca bir kere şansını deneyebileceği çekilişe katılmak çok kolay! Bunun için Perdigital.com adresinde yer alan yılbaşı çekiliş sayfasına girmek, “Yılbaşı Çekilişine Katıl” butonuna tıklamak yeterli.

Ödül kazanan talihliler, 27 Aralık 2018 Perşembe günü saat 17.00’de Perdigital TV Twitch ve Youtube kanallarında yapılacak canlı yayın esnasında online çekiliş yöntemiyle belirlenecek. Ödül kazanan üyelerin ödülleri ise 28 Aralık 2018’de çalışma saatleri içinde ilgili Perdigital.com hesaplarına tanımlanacak ve e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacak.

Çekilişe katılmak için:https://www.perdigital.com/kampanyalar/perdigital-2019-yilbasi-cekilisi

 

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu