Spor

Perilerde durmak yok

İzmitli periler, yeni sezon öncesi form tutuyor

İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi form tutmak adına hazırlık maçları oynamaya devam ediyor. Yeni sezonda Kocaeli’yi Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde temsil edecek olan İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, şampiyonluk hedeflediği sezonun öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Perilerde durmak yok

Yeni bir ekip oluşturan ve antrenmanlarını sıkı bir şekilde sürdüren İzmit ekibi, maç ritmi kazanmak için Beşiktaş ve Gölcük Basket U16 Erkek Takımı ile hazırlık müsabakalarına çıktı.

Perilerde durmak yok

TAKIMIN PERFORMANSI ÜMİT VERİYOR

Hafta içerisinde Atatürk Spor Salonu’nda Gölcük Basket U16 Erkek Basketbol Takımıyla antrenman maçı yapan İzmit Belediyespor, rakibini 94-58 mağlup etti. Bu maçtan iki gün sonra İstanbul’da parkeye çıkan İzmitli periler, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Beşiktaş ile karşı karşıya geldi.

Perilerde durmak yok

Maçın genelinde iyi bir görüntü ortaya koyan İzmit ekibi, güçlü rakibine 76-58 mağlup oldu. 13 Eylül’de Federasyon Kupası maçlarına çıkacak olan İzmit ekibi, çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu