ÇevreKültürYaşam

Pirelli Kocaeli tesisinde çalışanların çocukları için düzenlenen yarışmanın ödülleri düzenlenen törenle verildi

“Pirelli ile Annem /Babam Güvende” konulu resim yarışmasında kazananlar ödüllerini aldı.
2024 İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeniyle Pirelli Kocaeli tesisinde çalışanların çocukları arasında gerçekleştirilen yarışmanın ödül töreni için düzenlenen keyifli etkinlik, tüm çalışanlar ve aileleri için SGÇ alanında farkındalık oluşmasına da katkı sağladı.
Sağlık, Güvenlik ve Çevre (SGÇ) alanındaki uygulamalarıyla dünyadaki Pirelli tesisleri arasında örnek ülkelerden biri olan Pirelli Türkiye Kocaeli tesisinde, 2024 İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında gerçekleştirilen resim yarışmasında kazananlar ödüllerini aldı. Pirelli Kocaeli tesisi çalışanlarının çocukları arasında iki farklı yaş kategorisinde düzenlenen ‘Pirelli ile Annem /Babam Güvende’ konulu yarışmaya katılan 44 resimden ilk üçe giren çocuklara özel ödüller ve tüm çocuklara da bu özel günü anımsatacak hediyeler verildi.
Pirelli Kocaeli tesisinde düzenlenen etkinliğe Pirelli Türkiye CEO’su Gian Paolo Gatti Comini, Fabrika Müdürü Atilla Gidergi ve SGÇ Müdürü Ömer Değirmenci katılarak, kazanan çocuklara ödüllerini verdi. Etkinliğe katılan çocuklar ebeveynlerinin çalıştığı alanları uzaktan da olsa görme fırsatı bulurken tüm çalışanlar ailece keyifli bir gün geçirdiler. Etkinlik ayrıca tüm çalışanlar ve aileleri açısından İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda önemli bir farkındalık oluşturulmasına da katkı sağladı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu