Güncel

Postalcıoğlu, bir kez daha anılacak

Yedi sene önce ebediyete uğurlanan Dr. M. Şefik Postalcıoğlu, Sekizinci ölüm yıldönümünde 26 Ağustos 2018 Pazar günü Saat 10.00’da Bahçecik Damlar Kabristanı’ndaki kabri başında anılacak

26 Ağustos 2011 Cuma günü, gittiği iftar sonrası Seka Park’ta kalp krizi geçirerek, Kadir gecesi hayatını kaybeden, değerli insan, mesleğindeki başarısının yanında kentin sosyal hayatında da aranan ve çok sevilen Kocaeli Valiliği Kültür Müdürlüğü Türk Müziği Korosu Başkanı, Kocaeli Afyonkarahisarlılar Derneği Başkanı, Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu Üyesi, Kocaeli Tabipler Odası Üst Kurul Delegesi ve Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi, KBB Mütehassısı Dr. M. Şefik Postalcıoğlu ailesi ve dostları tarafından 26 Ağustos 2018 Pazar günü sabahı saat: 10:00’da Bahçecik Damlar Kabristanında ki Kabri başında anılacak.

26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferi ve 26 Ağustos 1922 Afyonkarahisar – Kocatepe’de başlayan Büyük Taarruzun da yıldönümü olan, 26 Ağustos 2018 Pazar günü kabri başında tertiplenen anma programına Dr. M. Şefik Postalcıoğlu’nu sevenler ve hatırlayanlar, aileleri ile birlikte davet edildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu