Yaşam

Rihanna hakkında bilinmeyen beş gerçek

Rihanna’nın Hayalet Korkusu

Bir dünya yıldızının batıl inançları olamaz mı? Hayaletlerden korkan Rihanna, Hollywood’un meşhur oteli Chateau Marmont’a, şatoda hayaletlerin yaşadığına inandığı için adım dahi atamıyor.

Favori Restoranı Giorgio Baldi

Sevgili Rihanna hayranları, Rihanna’yı yakın mesafeden görmek için Los Angeles’a yolunuz düşerse Il Ristorante di Giorgio Baldi’ye uğramadan geçmeyin. Santa Monica’daki bu restorana Los Angeles’ta bulunduğu her akşam uğrayan Rihanna’nın hiç değişmeyen garsonu ise Marco.

Resmi Rihanna Tatili

Karayip’lerin bağımsız adası Barbados’ta, 2008 yılından bu yana 22 Şubat sıradan bir gün değil, resmi bir tatil günü. Barbados’lu olan Rihanna, kendi ülkesini 7 yıldır her 22 Şubat günü kutlayarak onurlandırılıyor.

Rihanna hakkında bilinmeyen beş gerçek

Lise Terk

15 yaşında kariyerinin keşfedilme basamağını tırmanan Rihanna’nın eğitim hayatını askıya almış olması anlaşılır olabilir. Fakat kariyerinde zirveye ulaşıp, eğitim durumunu güncellememesi biraz şaşırtıcı. Çünkü Rihanna hala mezun değil.

Rihanna hakkında bilinmeyen beş gerçek

Sakinleştirici Niyetine Likör

Sahneye çıkmadan heyecanlanmak, işinde yıldızlaşan isimlerin en büyük motivasyonu. Birçok isim bu heyecanı yenmek için çeşitli yollara başvururken, Rihanna çareyi bir shot likörde buluyor.

KAYNAK: www.vogue.com.tr

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu