Yaşam

ROMAN, Symbol’de

Kocaeli’nin en gözde merkezi olan Symbol Yaşam Merkezi; modadan ev tekstiline, züccaciyeden kozmetiğe ve teknolojik ürünlere kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz marka karmasını genişletmeye devam ediyor

Tarz sahibi kadınlara bol alternatif sunan; Türkiye’de ve dünyada lüks hazır giyim markalarından biri olan ROMAN, Symbol AVM’de açıldı. Günlük giyimden, kokteyl ve gece elbiselerine uzanan geniş ürün yelpazesi ile trendleri takip eden, stilinden ödün vermeyen, kendine güvenen kadınların gardırobunu gündüzden geceye tamamlayan Roman; detaylarda farklılaşan modelleri ile zamansız ve ikonik Roman kadınına vurgu yaparken, sofistike ve modern çizgisini şıklıkla birleştirdiği kreasyonunu, Kocaeli halkının beğenisine sunuyor. Gardırobunda şık ve özgün tasarımlara yer vermek isteyen kadınların ilk tercihi olmayı hedefleyen Roman, stilinden ödün vermeyen tüm kadınları Kocaeli’nin en gözde cazibe merkezi olan Symbol  AVM’deki yeni mağazasına bekliyor.

PANÇO,  SYMBOL AVM’DE AÇILDI

38 yıldır kendi sektöründe ‘’Lider Çocuk Markası’’ olma özelliğini benimsemiş, ‘’Hem kaliteli hem de sağlıklı’’ üretim misyonuyla çalışmalarını devam ettiren çocuk giyim markası PANÇO, Symbol AVM’de hizmet vermeye başladı. Modayı takip eden zengin koleksiyonları sayesinde Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve ebevenylerin kalbine değerek, hayatlarında yer almayı başaran Panço, çocuklar için özel tasarlanmış birbirinden güzel koleksiyonlarını görmek isteyen herkesi Symbol AVM’deki yeni mağazasına bekliyor.

SWAROVSKİ ÇOK YAKINDA SYMBOL AVM’DE

Rakipsiz bir kalite, el işçiliği ve yaratıcılık ürünü geniş bir portföy sahibi olan,  dünyanın en önde gelen takı ve aksesuar markası olanSwarovski çok yakında Symbol AVM’de açılıyor. Kristal tutkusundan vazgeçemeyenlerin değişmez adresi olan Swarovski modernize edilmiş konseptiyle misafirlerini şık bir atmosferde ağırlamaya hazırlanıyor.

TAVADA TAVUK, SYMBOL AVM’YE GELİYOR

Sağlıklı yaşam trendinin önemli ayaklarından biri olan beyaz et tüketiminde özel reçeteli tavuk lezzetleriyle tüketicilere yeni seçenekler sunan restoran zinciri Tavada Tavuk, tavuk severlerle Symbol AVM’de buluşmaya hazırlanıyor.

Doğu Marmara ve Kocaeli’nin buluşma noktası olan Symbol Yaşam Merkezi,ziyaretçilerini birbirinden seçkin markaların yer aldığı mağaza karmasıyla unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu