Siyaset

Saadet’te coşku dolu bayramlaşma

Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı’nın geleneksel bayramlaşmasına yoğun katılım oldu

Saadet Partisi geleneksel bayramlaşma programını bayramın ikinci günü ilçe binasında gerçekleştirdi. Bayramlaşmaya Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu, SP İl eski Başkanı Ahmet Kul, Saadet Partisi ilçe başkanları, meclis üyeleri, Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan adayı Zafer Mutlu, Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen ve çok sayıda partili katıldı. SP İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy, “Ben hepine katıldığınız için teşekkür ederim. Bugün de bizi yalnız bırakmadınız. Hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum” dedi.

Saadet’te coşku dolu bayramlaşma

“GECELİ GÜNDÜZLÜ ÇALIŞACAĞIZ”

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, “Bu bayramın hepinize güzellikler getirmesini dilerim, tabii ki herkes bayram tadında bir hayat geçirmek ister ve ona göre hareket eder. İyi çalışmalar yapan bazı yerler, bir kusur oldu mu eski bayramları arıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye de değişime katıldı. Bunu görmüş oluyoruz ki sadece bozulmayan tek bir şey o da Saadet Partisi’dir. Ne zaman bir söz söyleme hakkımız olduğunda bir şeyler yapılıyor. Saadet Partisi artık tüm mahallelerde kendi çalışmasını yapacak, kendi mahalle temsilcilerimizle kendi çalışmamızı yapacağız. Bugün Türkiye’de iyi yapılmış bir şey yok. Bir mahalleden bir mahalleye bir saatte geliyorsak demek ki bir sıkıntı var. O yüzden geçeli gündüzlü çalışacağız” diye konuştu.

Saadet’te coşku dolu bayramlaşma

“ÜLKEMİZİN GÜÇLÜ OLMASI LAZIM”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu da, “Ramazan ayını idrak ettik. Müslümanlar Ramazan ayının arzu edildiği gibi geçmesini ister. Biz ileriki süreçte hayatımızın gereği olarak, huzur olmadan bir ortamın bize yaramadığını biliyoruz. Huzur ve barışın olmadığı bir yerde yaşamanın bize uygun olmadığını biliyoruz. Geçen seçimde biz bir arada beraber huzur içinde yaşamak için kullandık. Biz hiçbir zaman siyaseti konuşmadık. Evet, ülkemizin gerçekten güçlü olması lazım ama bunun da huzurun yaşanarak olması lazımdır. Bayram vesilesi ile tüm bu uğurda can vermiş insanlara Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm Kocaeli’de gerçekten ilçe başkanlarımız güzel çalıştı. Biz bugün muhalefet işi yapıyoruz, eğer biz iktidar olduğumuzda da gerçekten sabırla en iyi şekilde yapacağız. Bunu sabırla yapacağız gerçekten fazla söze gerek yok bunu görüyoruz. Sizlerin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Konuşmaların ardından parti binası önüne inen partililer, geleneksel bayramlaşmasını gerçekleştirdi.

Saadet’te coşku dolu bayramlaşma

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lütfen görünen karakerleri girin. *Captcha loading...

Başa dön tuşu
Kapalı