Siyaset

Satıcı bir kez daha başkan

CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı güven tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmit İlçe Kadın Kolu Olağan Kongresi Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Mevcut Başkan Mediha Satıcı, tek aday olarak girdiği kongrede görevine devam etti. Kongrede divan başkanlığı görevini Nesrin Toker üstlenirken, katip üyeliklerde ise Bilgi Dehmen ve Hava Hamarat yer aldı. Kongreye CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, İlçe Sekreteri Gökhan Eryargı, ilçe yöneticileri Emine Özdüzgün, İlyas Ataç, Ayşe Irmak, Fadime Nur Karaçoban, İlkay Tuğralı, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Tüysüz, İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri Serdar Atasever, Fatmagül Terzi, Mehmet Ümit Küçükkaya ve üyeler katılım sağladı.

BİZİM İÇİN EMEĞİNİZ ÇOK FAZLA

Kongrede açılış konuşmasını yapan İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “31 Mart seçimlerini geride bıraktık. Çok güzel bir kampanya süreci geçirdik. Sizlerin bu kampanyadaki emekleri tabi ki çok büyük, çok kıymetli. Gece geç saatlere kadar seçim koordinasyon merkezimizde çalıştınız. Gündüz birkaç saatlik uykuyla kalktınız. O hazırladığınız iletişim bilgilerini sokak sokak, mahalle mahalle halkımıza dağıttınız. Bizim içim emeğiniz çok fazla. O yüzden bugün bu kongrede bu teşekkürü canlı gönülden ve içten gelerek sizlere bir kez daha etmek istiyorum” diye konuştu.

Satıcı bir kez daha başkan

 

DAHA BÜYÜK MAVİLİKLERE GİDECEĞİZ

“Yeni seçilecek yönetimimize, kadın kolları başkanıma, yeni seçilecek yönetime de şimdiden başarılar dilemek istiyorum” diyen Ercan, “Çok güzel günlerde çok güzel birliktelik sağlayacağız. Büyük mücadelelerin içerisine gireceğiz. Yeni seçim mekanlarına yelken açacağız. Motorları maviliklere sürdük, her zaman söylüyorum. Daha güzel günlerde daha büyük maviliklere gideceğiz” ifadelerini kullandı.

KOCAELİ’Yİ KIRMIZIYA BOYAYACAĞIZ

Ardından konuşan CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Tüysüz ise, “Uzun bir aradan sonra kongremizi yapıyoruz. Geride bıraktığımız süreçte İzmit en şanslı  ilçesiydi. Elimizde belediyemiz vardı. Bunun şansını yaşadık. Bugün güçlü başkanın yanında güçlü meclisi de sağlayarak başarıyı taçlandırdık. Kadınlarımızın gece gündüz nasıl çalıştığına şahit oldum. İyi ki varsınız. Partimiz 47 yıl sonra yerelde iktidar haline geldi. Kocaeli olarak bir tarafımız buruk. Kocaeli’yi kırmızı yapamadık. Hep birlikte çok çalışarak önce iktidara gelecek sonra da Kocaeli’yi kırmızıya boyayacağız” şeklinde konuştu.

SAHADA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRDÜK

Ardından konuşan CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Saygıdeğer Cumhuriyet kadınlarımız kongremizde bizleri yalnız bırakmadınız, sağ olun var olun. Ben ve kurul arkadaşlarımın çalışmalarından sizlere bahsetmek istiyorum. Siz değerli üyelerimizin güveni ile göreve başladığımız 28 Şubat 2020 tarihinden bugüne kadar görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ettik. Göreve başladıktan kısa süre sonra tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecini yaşadık. Bu süreçte aktif olarak maalesef sahada çalışamadık. Ancak boş durmayıp elimizden geldiğince etrafımızdaki hasta ve yardıma muhtaçlara ulaşmaya çalıştık. Toplantılarımızı da zoom programı üzerinden yaptık. Görev süremiz içinde genel ve yerel seçim süreçlerini geçirdik. Ben ve arkadaşlarım sizlerin de desteği ile mahallelerimizde sahada çalışmalarımızı sürdürdük. İl kadın kollarımız ve ilçe başkanımızla uyumlu olarak partimizin politikalarını ve çalışmalarımızda anlattık. Vatandaşımıza adaylarımızın projelerini örgütümüzün çalışmaları başarı ile taçlandı ve İzmit Belediye Başkanlığını tekrar adayımız Fatma Kaplan Hürriyet kazandı. Kendisine başarılar diliyorum”

Satıcı bir kez daha başkan

YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Bu süreçte her zaman destekleriyle yanımızda olan il kadın kolları başkanım Merve Tüysüz ve yönetimine, önceki dönem kadın kolu başkanım Songül Kaya’ya, ilçe kadın kolları başkanlarıma, il Başkanım Bülent Sarı ve ilçe başkanım Gökhan Ercan yönetimimize, görev süremiz içindeki ilçe başkanlarım Hakan Çakar ve Gökhan Darcan ile yönetimlerine, değerli milletvekillerimiz Harun Özgür Yildızlı, Muhip Kanko ve Nail Çiler’e, önceki dönem vekillerimiz Haydar Akar ve Tahsin Tarhan a, Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet ve Dilek Yalçın başta olmak üzere önceki dönem ve şimdiki meclis üyelerimize ve siz değerli kadın yoldaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Büyük CHP ailem; siz değerli kadın yoldaşlarımın desteği ile ben ve yeni yönetim kurulu arkadaşlarım bir dönem daha bu onurlu göreve devam etmek istiyoruz.Yerelde elde ettiğimiz başarının devam etmesi ve genelde iktidar olmak için çok çalışacağımızın sözünü veriyorum. Dün olduğu gibi bugün de bizlere duyulan güveniniz ve destekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

YÖNETİM KURULU

Mihdiye Satıcı

Gizem Arslan

Yağmur Canoğlu

Dilek Havva Çakal

Julide Kunter

Aytül Uygun

Hülya Şentürk

Sema Turgut

Betül Şahin

Fatma Güneysu

Satı Uğurtan

 

YEDEK LİSTE

Serpil Oyardı

Gülden Arslan

Özlem Günay

Songül Canpolat

Hasret Cengiz

Aysel Ateşli

Nisa Nur Er

Jale Şenocak

Perihan Evren

Aysel Üçer

İL DELEGELERİ

1-Fatma Kaplan Hürriyet

2-İlkgül Baykal

3-Fadime Nur Karaçoban

4-Bengisu Şentürk

5-Nilgün Yılmaz

6-Vildan Bacıoğlu Taşkan

7-Gamze Yılmaz Doğan

8-Ayşe Fatmagül Terzi

9-Neslihan Çakır

10-Sezgin Tuncay

11-Gülşen Kavas

12-Ayşe Tırka

13-Mihdiye Satıcı

14-Hava Hamarat

15-Serpil Oyardı

16-Jülide Kunter

17-Aysel Üçer

18-Güliz Cop

19-Havva Çakal

20-Gizem Arslan

21-Sevim Pekyörür

22-Demet Karaman

23-Sema Güven

24-Güler Ustaoğlu

25-Sevda Işıkovalı

26-Perihan Evren

27-İlknur Balcıgil

28-Ayla Komza

29-Nesrin Toker

30-Yağmur Canoğlu

31-Şahika Tezcan

32-Melda Okur

33-Aliye Hale Meriç

34-Bilgi Dehmen

35-Mualla Aydın

36-Asude Fırat Özkan

37-Emine Keser

38-Güneş Burnaz

39-Özlem Özergene Günel

40-Perihan Dede

41-Mihriban Kavurmacı

42-Sadiye Çelebi

43-Güliz Kunter

44-Çiğdem Okur

45-Canan Tezcan

46-Naciye Yaka

47-Mehtap Zeynep Karagül

48-Sevgi Başaran

49-Esra Çalım

50-Özlem Şenyüz

51-Kıymet Türkoğlu

52-Ufuk Keskin

53-Kadriye Çakmak

54-İlknur Kahraman

55-Deniz Arzu Akyıl

56-Bengisu Akbulut

57-Sevil Altunel

58-Zuhal Tırka

59-Sevgi Koyun

60-Ayla Kasnak

61-Şule Çakar

62-Yeşim Akpınar

63-Aysun Güler

64-Nurten Kocacık

65-Duygu Arduç

66-Songül Yalçın

67-Asude Öner

68-Hayriye Demiralp

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu