Ekonomi

SEDAŞ’tan 7/24 Online Canlı Destek

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) elektrik dağıtım hizmetinde öncü uygulamalarını sürdürüyor

WebChat uygulamasını başlatan öncü şirketlerden biri olan SEDAŞ WebChat projesi ile “Etkin iletişim, kusursuz hizmet” yolunda www.sedas.com web sayfasında uygulamaya aldığı hizmetini 7 gün 24 saat işler hale getirdi.

SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyetlerini sürdürdüğü, Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya’da 20 bin kilometrekareyi kapsayan 4 il 45 ilçe, 47 Belediye ve 1441 köyü kapsayan faaliyet alanındaki 3,5 milyon nüfus ve 1,7 milyon tüketici için açtığı alternatif iletişim kanalındaki iletişim süresini 7 gün 24 saate çıkardı.

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, SEDAŞ’ın özelleştiği günden bu yana 9 yıldır, ALO 186 Çağrı Merkezinde 7 gün 24 saat hizmet verildiğini, SEDAŞ’ın dijitalleşme hedefindeki adımları içinde yer verdiği, WebChat uygulamasını, “Yeniliklere açıklık” ve “Müşteri odaklılık” yaklaşımıyla hayata geçirdiğini,  WebChat iletişim kanalındaki hizmet süresini de mesai saatlerinin dışına taşıyarak, 7 gün 24 saate çıkarıldığını açıkladı.

WEBCHAT 7 GÜN 24 SAAT

Bekir Sami Güven, “SEDAŞ olarak çözüm odaklı bir yaklaşımla, müşteri memnuniyeti amacıyla, kullanıcıların Çağrı Merkezi dışında sürekli iletişim sağlayabilecekleri bir alandan da SEDAŞ’ın müşteri temsilcilerine ulaşabilmelerini hedefliyoruz. Güvenlik amacıyla yazışmaların da kayıt altına alındığı,  talep ve şikâyetlerin ilgili departmanlara yönlendirildiği SEDAŞ webchat kanalımıza artık 7 gün 24 saat ulaşılabilecek. SEDAŞ’ın müşteri hizmetleri merkezine gitmeden, gerektiğinde dünyanın her yerinden anlık ve yazılı olarak SEDAŞ ile 7 gün, 24 saat  iletişime geçilmesinin önünü açtık”dedi.

SEDAŞ’IN İNOVATİF PROJELERİ DEVAM EDECEK

Güven açıklamasının devamında,  “7/24 WebChat kanalımız ile “Etkin iletişim, kusursuz hizmet ” amacına hizmet etmeyi ve vatandaşlarımıza daha çok fayda sağlamayı planladık. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için, elektrik kullanıcıları ve paydaşlarımızla 7/24 iletişimin sürekliliğini sağlayacağımız inovatif projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu