Yaşam

Siyasileri buluşturan açılış

Psikiyatrist ve psikoterapist Öyküm Bilge Fındık’ın muayenehanesinin açılışı, siyasileri ve iş dünyasını bir araya getirdi

İzmitli Uzman Doktor Öyküm Bilge Fındık, İzmit Yenişehir Mahallesi, Demokrasi Bulvarı No: 65/5 adresinde muayenehanesini düzenlenen bir törenle açtı.

Psikiyatrist ve psikoterapist Öyküm Bilge Fındık’ın muayenehanesinin açılışına CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Arda Başaran, CHP İzmit İlçe eski Başkanı Alpaslan Seymen, bir dönem DSP’den milletvekilliği yapan CHP’li Bekir Yurdagül’ün yanı sıra DYP Kocaeli eski Milletvekili ve halen İYİ Partili İbrahim Artvinli, İYİ Parti İzmit İlçe eski Başkanı Ufuk Turan ile Genç Parti Kocaeli İl Başkanı İbrahim Altınoğlu  katıldı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde siyasilerin yanı sıra İzmit iş dünyasının tanınan isimleri de Uzman Doktor Öyküm Bilge Fındık’ın mutluluğuna ortak oldu.

Siyasileri buluşturan açılış

Verilen kokteyl sonrası muayenehanenin açılış kurdelesini CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Alpaslan Seymen, Öyküm Bilge Fındık ve eşi Orhan Fındık birlikte kesti. Uzman Doktor Öyküm Bilge Fındık, bu mutlu günlerinde kendisi ve eşini yalnız bırakmayan ve mutluluklarını paylaşan herkese teşekkür etti.

Siyasileri buluşturan açılış

Açılışta konuşan CHP’li vekil Hürriyet hayırlı olsun dileklerini iletirken politika yapmayı da ihmal etmedi. Hürriyet, “Bir tabir vardır. Allah doktora düşürmesin ama başımızdan da eksik etmesin derler. Öyküm hanımın uzmanlık alanına baktığımızda, bugün ülke insanımızın getirildiği, psikolojisi bozulmuş bir ortamda sizin gibi uzman doktorlara ihtiyaç var” dedi.

Siyasileri buluşturan açılış

Siyasileri buluşturan açılış

Siyasileri buluşturan açılış

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu