Siyaset

Süleyman Şen’e ağır toplardan destek

İzmit Belediye Meclis Üyesi adayı Şen, Cumali Durmuş ile buluştu

CHP İzmit Belediye Meclis üyesi adayı Süleyman Şen, kentin yakından tanıdığı MHP Kocaeli eski Milletvekili, Teşkilattan Sorumlu Genel eski Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti kurucular kurulu üyesi Cumali Durmuş ile bir araya gelerek destek istedi.

Şen, “Cumali ağabeyle yerel seçimler üzerine konuştuk. Cumali bey bu kentte 2 dönem milletvekilliği yaptı. Ülkücü camianın önde gelen ismidir. Ülkücülerin, Milliyetçi kardeşlerimizin desteğini bu seçimde en güçlü şekilde milletin adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e destek vererek göstereceklerini söyledi” diye konuştu.

“Başkanın odasının kapısı olmayacak”

15 yılın şımarıklığı olduğunu söyleyen Şen, “İktidarda olanlar onlar ama vaatlerini yapmayanlar yine onlar. Pazarları gezdiğimizde halkın torbası boş kalıyor, tencere ocakta kaynamıyor, şimdi bunun sorumlusu kim? Biz kimseyi kırmayacağız, bakın ben inanıyorum. Fatma bacı belediye başkanı olduğunda başkanlık odasının kapısını bile kaldıracağından kimsenin şüphesi olmasın.

Öyle toplantıdayız deyip vatandaşın kapılardan başkanla görüşemeden geri çevrildiği dönemler artık bizim iktidarımızda yaşanmayacak. Bizden olmayan başkanla görüşemez devri de Fatma bacıyla beraber kapanacak” dedi. “Sizlere güvenimiz sonsuz” diyen Şen, 31 Mart’ta en güçlü desteğin değişimin adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e olacağını söyledi.

Süleyman Şen’e ağır toplardan destek

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lütfen görünen karakerleri girin. *Captcha loading...

Başa dön tuşu
Kapalı